mirhu
22.11.16,15:57
Mám klienta, ktorý doteraz mal sklad vedený spôsobom B. Teraz však ide predávať aj autá - a podľa mňa by mal prejsť od nového roka na spôsob A.
Aký je váš názor?
KloferHladny
22.11.16,18:17
Pozri § 43 odst 1 postupov účtovania (Opatrenie MF 23054/2002-92 v aktuálnom znení )
Ak má klient povinný audit (§19 Zákona 431/2002), potom musí "A", ak nie, stačí "B".
mirhu
23.11.16,12:07
Nemá povinný audit, ale príde mi zvláštne účtovať autá na 504.
KloferHladny
24.11.16,09:02
Podstatné je, aby viedli riadne skladovú evidenciu (analytika skladových kariet)
mirhu
24.11.16,09:48
Dúfam, že budú ... :)