heike
23.11.16,09:40
Dobrý deň, neviem, akému stupňu náročnosti práce prislúcha moja vykonávaná práca. Neviem, či je to stupeň 2 alebo 3:

vediem agendu podielnikov - všetko, čo sa týka podielovej účasti - zoznam, ktorý si vyžaduje zákon, evidenciu podielnikov s tým súvisiacu dokumentáciu - majetkové dokumenty - pri týchto aj poradenstvo, splnomocnenia a bežná korešpondencia, dohľadávanie podielnikov, pri príprave valného zhromaždenia zodpovedám za zápis podielnika a výpočet hlasov k hlasovaniu na prezenčnej listine a pri výplate podielov taktiež zápis podielnika s prislúchajúcimi podielmi a vyplatenie nároku na podiel z čistého zisku a samotná výplata podielov)

vediem sekretariát - zabezpečovanie akcií spoločnosti, príprava podkladov a zabezpečovanie valného zhromaždenia, zasadnutí výboru, vyhotovovanie zápisníc zo zasadnutí, výpisov z uznesení a dokumentov vyplývajúcich z uznesení; vybavovanie emailov, vybavovanie pošty (fyzicky) a úkony s tým súvisiace, celková správa dokumentov - geom. plány, projekty, archívne dok.; príprava zmlúv a ich správa (kúpne, o dielo, nájomné, poistné ap.), príprava podkladov pre zmeny základných dokumentov spoločnosti, podklady pre dozornú radu, výbor, komisie pri výbore, príprava dokumentácie pre projekty z eú, pre PO a BOZP; správa registrácií spoločnosti (ŽR ap) a revízií; zabezpečovanie objednávok chaty a všetky prípravy chaty na pobyt; objednávky; nákup kanc. a čistiacich prostr.

vediem správu pozemkov - kontrola parciel na LV, zabezpečovanie agendy pre predaj pozemkov, geometrické plány, daňové priznania k dani z nehn.

vediem registratúru - teda registratúrny denník podľa registratúrneho plánu (zapisovanie pošty a roztriedenie podľa registr. značiek) a vediem registratúrne stredisko, píšem obchodné listy podľa STN.

a, pochopiteľne, všetko to, s čím všetkým ešte šéf potrebuje pomôcť v kancelárii.

Mám vyštudovanú obchodnú akadémiu.

Prosím o pomoc, neviem, v ktorom stupni náročnosti práce by som mala byť zaradená. Popis mojej pracovnej činnosti som rozviedla dopodrobna, v pracovnej zmluve mám ako popis pracovnej činnosti samostatný referent.

Mne sa nezdá, že by toto bola charakteristika pracovného miesta so stupňom 2 (výkon opakovaných, kontrolovateľných prác administratívnych), mne sa to zdá na 3 (samostatné zabezpečovanie menej zložitých agend) - lebo toto aj zabezpečujem.

Samozrejme, vedenie by nás najradšej všetkých videlo v 1. stupni.

Ďakujem veľmi pekne za odpovede a pomoc.