yvica
23.11.16,14:21
prosím vás podpisujem dokumenty dph.....občianskym preukazom s čipom, doteraz som mala všetko nainštalované fungovalo, teraz idem podať dphčky a vypisuje mi, že nemám nainštalovaný d signer, ale doteraz som všetko mala, tak čítam čítam, čo s tým , odinštalovala som preinštalovala, už som z toho debil, teraz som sa dočítala, že od minulého týždňa je nový d signer....ale už nviem čo s tým, asi mám všetko odinštalované a nič mi nejde, teraz som klikla na slovensko.sk tam by tom malo byť na stiahnutie, ale vôbec neviem ako mám postupovať a či vššetko nanovo nainštalovať, prosím súrne o radu, díky moc
prosím vás pomôže mi s tým niekto? už mám všetko nainštalované a stále mi nefunguje. ďakujem
babi2
23.11.16,15:14
zavolala by som na infolinku:
Telefonicky cez infolinku 048/43 17 222
Na uvedenej infolinke zabezpečuje Finančné riaditeľstvo SR poskytovanie informácií verejnosti nasledovne:

Voľba č. 1 – Informácie o technickej podpore pri elektronickom podávaní dokumentov cez portál finančnej správy
yvica
23.11.16,15:26
to mi moc nepomôže, keď mi pri prihlásení na finan.sp. vypisuje, že nemám naištalovaný dsigner, šak už to 3 hodiny inštalujem, čítam a nejde mi to, prosím to nikto nepodpisuje občianskym a nepreinštalovával? ď
yvica
23.11.16,16:31
prosím vás vie mi s tým niekto poradiť, už som zúfalá nedá sa mi podpísať dp dph, vššetko mám nainštalované? ď
zk24
23.11.16,16:48
už pri prihlasovaní alebo pri podávaní? Idem skusiť as prihlásiť
zk24
23.11.16,16:52
Tak skusila som. a povedala by som že maju nejaky všeobecny problem. lebo ja iba kliknem že prihlasiť, ani odo mna nestihne vypýtať nijake uaje nič a cele to padne:


This page can’t be displayed. •Make sure the web address https://eidas.minv.sk is correct.
yvica
23.11.16,17:22
no zadám prvý BOK kod na občiansky, potom kliknem prihlásiť na fin.sp. a tam mi vypíše, že nemám nainštalované dsig podpisy, šak už preinštalovávam podľa stránky slovensko.sk a stále mi to vypisuje.
skúsila som sa prihlásiť identifikátorom, do schránky som sa dostala ale ak chcem podpísať tak mi vypisuje, že nemám nainštalované komponenty pre podpisovanie....
zk24
23.11.16,17:33
Ja som sa nedostala ani do schranky
bodliak
23.11.16,17:41
Výpadok služieb... technicka porucha, preseknuty kabel.


Portál prevádzkuje agentúra NASES, viaceré komponenty a naviazané služby prevádzkujú ministerstvá a iné orgány. Podľa informácií agentúry pre DSL.sk prihlasovanie pomocou elektronických občianskych preukazov eID realizuje ministerstvo vnútra.

Podľa dnešného oznamu je nefunkčné prihlasovanie. Príčinou je "vážna porucha zo strany poskytovateľa telekomunikačných služieb pre MV SR". Podľa informácií TVnoviny.sk sú príčinou "preseknuté káble", bližšie informácie zisťujeme.
yvica
23.11.16,17:55
môžem sa ja snažiť??? ale aj tak si myslím, že tam nemám všetko poinštalované, mohol by mi niekto poradiť, ešte jaký certifikát naištalovať alebo čo s tým? ale to sa mi nezdá, keď sa chcem prihlásiť, tak ma hodí na overenie podmienok AES a tam mi vyhodí, že nemám naištalované dsigner, ale už neviem čo mám naištalovať, šak mi od 12.00 z toho šibe. dík
TomasBugiy
23.11.16,18:08
Odpoveď už síce je, ale ja odpoviem možno aj pre iných do budúcna, keď táto chyba (poškodené káble) pominie. Mne funguje podpisovanie už iba cez Internet Explorer. Cez iný prehliadač nie. Taktiež som sa musel vrátiť z Win 10 na Win 7. Na Slovensko.sk sa však prihlásim aj cez Operu alebo Chrome.
yvica
23.11.16,18:12
skúsim cez explorer, ale čo tam mám ponastavovať? Ji myslím, že mi tam chýba neaký certifikát.???
Sarlotka
23.11.16,21:15
yvica podavam cez ID, mam obciansky s cipom ktorym som sa tiez prihlasila na financnu spravu, tak ako ty som mala problem s nainstalovanim d.signer... mne naopak ako tomas pise nesiel za nic na svete na IE, mam to na mozille :D instalovat musis s otvorenym danym prehliadacov, pred instalaciou vymaz v programov vsetky subory, restartni comp a nanovo nainstaluj... mne sa to takto chytilo na mozille :D
riesila som to s technickou podporou a ti mi hovorili aby som takto postupovala, s tym, ze mi odporucili IE ze mozilla je horsia... no a u mna naopak..:)
yvica
23.11.16,22:23
ďakujem, doteraz mi to fungovalo cez mozilu super, dnes so musela posielať cez explorer, ale konečne mi to išlo, ďakujem
yvica
28.11.16,19:34
no a idem podať prehľad a finančná správa zase nefunguj, moje nervy, že technické príčiny???????