glogol
24.11.16,17:24
Pracujem ako stredny manazer so zmluvnou mzdou ktora zahrna aj nadcasy, co akceptujem. Praca co sviatok nie je spomenuta ale cas od casu sa vyzaduje aj praca vo sviatok, ktoru ale nemam zvyhodnenu 50% priplatkom. Bolo mi povedane ze praca vo sviatok je urcita forma nadcasovej prace teda moja zmluvna mzda zahrna aj pracu vo sviatok. Ma zamestnavatel pravdu ? Vztahuje sa na zmluvnu mzdu zahrnajucu nadcasy aj praca cez statny sviatok ?

(napr 17. november - normalny pracovny den ale statny sviatok ).
avalik
24.11.16,17:07
Zákonník práce

121

(2) Zamestnávateľ môže písomne dohodnúť s vedúcim zamestnancom v priamej riadiacej pôsobnosti štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu, s vedúcim zamestnancom, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti tohto vedúceho zamestnanca, a so zamestnancom, ktorý vykonáva koncepčné, systémové, tvorivé alebo metodické činnosti, riadi, organizuje alebo koordinuje zložité procesy alebo rozsiahle súbory veľmi zložitých zariadení, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín v kalendárnom roku. V týchto prípadoch zamestnancovi za prácu nadčas nepatrí mzda ani mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas podľa odseku 1 a zamestnanec nemôže za túto dobu čerpať náhradné voľno.

§122

(5) S vedúcim zamestnancom môže zamestnávateľ v pracovnej zmluve dohodnúť mzdu už s prihliadnutím na prípadnú prácu vo sviatok. Mzdové zvýhodnenie ani náhradné voľno za prácu vo sviatok v tomto prípade vedúcemu zamestnancovi nepatria.