xSPIDERx
27.11.16,13:03
Zdravim, telefon za znicoho nic zacal prehrievat v hornej casti obrazovky. Myslel som, ze je to bateriou, pretoze sa dost dlho nabija a rychlo vybija, tak som vyskusal z ineho telefonu ale telefon te po par minutach dost teply a tym aj rychlejsie vybija baterku. Myslite ze by pomohlo obnovenie povodnych nastaveni? Lebo bol problem aj s tlacikom nedavno, ze sa nedal tel zapnut. Ma stym niekto skusenost? dakujem za odpovede.
afrikánka
27.11.16,12:33
A reštartuješ, tak asi raz do týždňa?
misoft
27.11.16,12:40
Reštart s tým nemá nič spoločné.
misoft
27.11.16,12:42
Pokiaľ je v záruke (ale asi nie je) - reklamovať, prípadne servis. Už len zmienka o dlhom nabíjaní batérie a jej rýchlom vybíjaní a poznámka o nefungujúcom tlačítku navodzuje záver, že niekde dochádza k nadmernému zaťažovaniu, prípadne je tam niekde skrat.
xSPIDERx
27.11.16,12:47
nie je to moj telefon ale priatelkin, ale myslim ze ho nerestartovavala, akurat ked sa jej vybil ze sa vypol, co sa stavalo dost casto ked baterka uz nema svoju povodnu kapacitu. Ale teraz skusam zo svojho S4 prehodit baterku a robi to iste. Rychlo ju vybije a je dost prehriaty. Tak ked si zalohuje cisla a data, tak spravim factory reset a potom dam vediet ci pomohlo.