MirkaT
27.11.16,23:18
Ahojte, mala som v mobile fotku, ktorú som nastavila ako fotku kontaktu. Fotku som z mobilu vymazala, ale mám ju stále nastavenú ako fotku kontaktu. Dá sa táto fotka nejako uložiť do PC, resp. chcela by som ju dať vyvolať vo Foto shope? Ďakujem.
avalik
27.11.16,22:30
otvor si editaciu kontaktu, klikni na fotku a urob snimku obrazovky, nasledne obrazok upravis
ivka70
28.11.16,06:49
Staci ,ak si tu fotku v mobile ulozis a potom posles do PC napriklad mailom (na vlastny mail). Zmailu u z v pocitaci otvoris.
Tvaroska
05.02.17,15:13
Ahoj, je jasné že ak fotku, ktorú máš na kontakt máš aj v galérii. čiže ak máš kábel na mobil do počítača otvoríš tak si ho dam dáš a malo by ti otvoriť nejako ako usb no a potom otvoríš bud ked máš to uložené na karte alebo v mobile no a potom si už len nájdeš dcim a mala by si to tam mať
buchač
05.02.17,15:43
Ani vlastná mater Ti nerozumie....;)
Tvaroska
05.02.17,16:17
treba to vyskúšať :) toto by som si nevymyslela
buchač
05.02.17,16:30
Ja nič skúšať nemusím...ja viem.

To vysvetlenie samotné laik proste nepochopí.

ALE TY si preopakuj pravopis...čiarky a bodky. Lebo bez nich je to jednoliata veta, ktorá nedáva význam.
...a takto píšeš vo všetkých príspevkoch !
robovi
05.02.17,18:30
Ani ja nerozumiem. A to nie som mater. Skusim google prekladac do reci materinskej. :-)
buchač
05.02.17,18:32
Neriskuj...šak ešte aj google by sa z toho prekladu zbláznil...;) :D :D :D
Žabinka
05.02.17,18:34
ja rozumiem čo píše, lebo tak isto postupujem.. ale v otázke sa píše že fotku z mobilu opytujúca sa vymazala, čo tvaroska zrejme nepostrehla..
a inak, myslím, že od novembra to už asi ani nie je aktuálne a ani to opytujúcu sa asi už netrápi..