glglgl
03.07.06,14:16
Prosim o radu chcem zamestnat dievca ktore ma 18 rokov a je studentka, ako ju mam zamestnat na dohodu o brig. praci studentov alebo na dohodu o vykonani prace co je vyhodnejsie v com je rozdiel. Student môze robit len 4 hod. denne a na dohodu moze aj 8 hod. nie som si ista. Moze si uplatnit aj nezdanit. cast mzdy na dohodu. Prosim o radu. Dakujem
Tweety
03.07.06,12:18
Prosim o radu chcem zamestnat dievca ktore ma 18 rokov a je studentka, ako ju mam zamestnat na dohodu o brig. praci studentov alebo na dohodu o vykonani prace co je vyhodnejsie v com je rozdiel. Student môze robit len 4 hod. denne a na dohodu moze aj 8 hod. nie som si ista. Moze si uplatnit aj nezdanit. cast mzdy na dohodu. Prosim o radu. Dakujem
Ak má štatút študenta, tak DOBPŠ. Môže odpracovať v priemere polovicu určeného týždenného PČ.
Vyhlásenie môže podpísať.
glglgl
03.07.06,12:20
Ale ja potrebujem aby robila 8 hod. denne je to mozne na tuto dohodu alebo radsej zamestnam na dohodu o vykon. prace.
Tweety
03.07.06,12:23
Ale ja potrebujem aby robila 8 hod. denne je to mozne na tuto dohodu alebo radsej zamestnam na dohodu o vykon. prace.
Ak je potrebná na 8 hod. denne tak potom Dohodu o VP, ale tá nesmie prekročiť 300 hodín v kalendárnom roku.:cool: A nesmie to byť opakovaná činnosť.
korduľa
04.07.06,12:59
chcela by som sa spytat na dohodu o vykonani prace, mame pracovnikov zam na DVP , ktori su odmen. mesacne napriklad 6100, ako im mam vypocitat priemerny hodinovy zarobok?
mozem postupovat takto, ked moze praca dohodara byt 300 hodin rocne
tak priem pocet prac dni 21x12 mesiacov v roku = 252
takze 300:252=1,19 je priemerny hodinovy zarobok?
trochu mam v tom chaos

dakujem
Jara
04.07.06,13:08
Korduľa nerozumiem tvojej otázke. Nejako si to domotala. Dohodára zamestnávaš na nejakú činnosť za ktorú mu dáš dohodnutú mzdu. Čo vlastne
prepočítaváš na priemerný hodinový zárobok? Priemerný hod. zárobok je predsa mzda deleno počet odpracovaných hodín a ty čosi deliš hodiny dňami. Nerozumiem...
Skús napísať zrozumiteľnejšie, je veľmi teplo, tak máme pomalšie chápanie...
Jara
04.07.06,13:11
Ale ja potrebujem aby robila 8 hod. denne je to mozne na tuto dohodu alebo radsej zamestnam na dohodu o vykon. prace.

Môže pracovať 8 hod. denne, ale nie každý deň. Na DOBPŠ polovicu týždenného prac. času, t.j. pri 40 hodinách 20. Na dohodu len 300 hodín ročne a na dohodu o vykonaní práce by malo ísť o jednorazovú úlohu a nie opakovanú činnosť.:D
korduľa
04.07.06,13:12
ide mi o to, ze ked urobim mzdu za mesiac tak mi vyhodi, ze nevie urcit priem hod. zarobok, lebo nemal RO.
ale kedze u nas je to tak, ze je urobena DVP na mesacnu mzdu priklad 7000,-. a nie je urceny pocet hodin do mesiaca, nejako to musim nastavit do softu, ze kolko hodin denne
takze ked viem, kolko je mesacna mzda, kolko moze odrobit rocne tak chcem nejak nanho nasukat, kolko mi vychadza hodin denne, no a hodinovy zarobok,
no neviem, ci je to zrozumitelnejsie :o(
Jara
04.07.06,13:21
Korduľka neviem aký máš softwer, ale u dohodára predsa nemusíš mať hodinovú mzdu. U neho nepotrebuješ nijaké priemery na dovolenku, alebo PN-ku. Dohodár môže mať za napr. 1 deň a 8 hodín 7 tis. mzdu. Skús napísať aký máš soft a možno sa ti ozve niekto z brandže.
allimpex
04.07.06,13:43
Prosím o radu, akým spôsobom je možné najefektívnejšie zamestnať zahraničného 17 r. študenta (z čiech), brigáda, alebo DVP ? Čo je lepšie,
a aké odvody, povinnosti potom vyplívajú firme z takéhoto prac. záväzku zamestnávateľovi? ďakujem .
hexa
korduľa
04.07.06,14:10
fantasticke Jara to som potrebovala vediet, daaaaaakujem