otaznik_?
28.11.16,13:52
Prosim poradte, ako zapisat do zivnosti ak mam pracovisko magnetickej rezonancie?
Dakujem
kopretinka
28.11.16,14:40
vôbec nechápem.......do živnosti sa nezapisuje pracovisko...
Dáša_
28.11.16,14:43
skús si nájsť inú firmu, čo toto prevádzkuje a inšpirovať sa v obchodnom registri podľa toho, čo má ona zapísané.
Ja som si spomenula na firmu, čo prevádzkuje CT a tá ma toto: prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - zariadenia spoločných vyšetrovacích liečebných zložiek v zdravotníckom povolaní a v štúdijnom odbore lekár, v špecializovanom odbore rádiológia. Ale má to už dlhšie zapísané, dnes sa to možno nejak inak zapisuje.
otaznik_?
28.11.16,14:44
Dakujem krasne :)
otaznik_?
28.11.16,14:46
Cinnost musi byt zapisana, mozno nemusi, ale ak ano, tak ako? Ale uz som nasla odpoved nizsie. vdaka
veronikasad
28.11.16,14:47
Ako sa finančný poradca dostane k pracovisku magnetickej rezonancie?
otaznik_?
28.11.16,14:51
Kto tvrdi, ze som financny poradca? :D Ja som sa pytal, ci moze poradca zamestnavat inych a teraz sa pytam, ako sa zapisuje do ziovnosti ak mam take pracovisko. Nikde netvrdim, ze to mam.
avalik
28.11.16,15:20
Na "pracovisko magnetickej rezonancie" sa živnosť nevydáva, potrebuješ povolenie Ministerstva zdravotníctva podľa zákona č. 578/2004 Z. z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve na prevádzkovanie zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - zariadenia spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek.
jslancik
29.11.16,04:43
Jasne, ze tvrdíš. Tvoja otázka je na tom postavená. Alebo nevieš používať podmienovaci spôsob? Treba viac čítať :D