velkoskladyoblečenia
28.11.16,22:01
Ahojte, prosím vás, má niekto skúsenosti s takýmito vyrážkami, mám ich hlavne na líciach a v okolí úst :( sú boľavé, navreté a ked sa ich snažím vytlačiť, tak z nich nič nejde max trosku bieleho s "vodičkou". Nechápem z čoho to môžem mať, ale pretrváva mi to už dosť dlho, kožná mi na to dala biodermu ale nepomihla ani po 2 mesiacoch používania už som fakt zúfalá :/
Terezia13
28.11.16,21:15
jediné čo odporúčam - lekár, kožný................okrem toho, vyrážky sa nikdy nevytláčajú, ďalej - tu asi žiadny doktor neporadí a na diaľku určite nie, takéto vyrážky môže mať mnoho ľudí, ale dôvod nemusí byť tiež rovnaký, takže jediná rada - k lekárovi
lujza.j
28.11.16,21:19
Zmena stravy alebo strava samotna,kozmetika,lieky.....kozna dala biodermu...fuha...vymen koznu....
kukučka
28.11.16,21:54
Ja sa ťa, vychádzajúc z tvojho nicku, len opýtam, ako dlho tam pracuješ a s akým tovarom?
arizona
29.11.16,03:58
Masticky od koznej ti mozno pomozu odstranit pupaky na kozi,ale neodstrania problem,ktory ide "zvnutra tela".

Treba zmenit zivotospravu,obmedzit sladkosti,cukor,maso,mastne jedla.
Treba pit nejake bylinkove caje na precistenie pecene,ciev,zaludka
Treba sa viac hybat na cerstvom vzduchu
Priadat do jedalnicka viac zeleniny, ovocia a strukovin
Treba sa vyvarovat pouzivania kozmetiky obsahujucu chemiu,pouzivat skor prirodne produkty.

Tvar si umyvaj castejsie za den, iba vlaznou vodou.Mozes si 2-3x denne rozkojit citron a tvar posuchat jeho stavou.nechaj trochu posobit a potom zmy. Tiez moze pomoct umyvat tvar odvarom z orechovych listov / co je tazsie v novembri najst/,prip.slabym odvarom rumaceka.
Dáša_
29.11.16,05:24
niekde tu v diskusii som sa dozvedela o jarischovom roztoku. je to vodička, ktorú zarábajú priamo v lekárňach. Nestojí veľa. Tak som jz pohľadala, lebo to majú iba v starých dobrých lekárňach, kde majú aj laboratórium a niektoré lieky priamo pripravujú. Syn sa potieral zo dva týždne a celkom mu to prospelo. Vraj to predpisujú aj kožní lekári, ale nie je problém kúpiť. Prečítala som si o tom aj pár diskusii na internete a presvedčilo ma to. Vyskúšaj, myslím, že by ti to mohlo pomôcť.
korela
29.11.16,07:32
K dobrému lekárovi s možnosťami vyšetrenia pre vylúčenie infekcie alebo iných dg v organizme. Ako najlepšie pracovisko odporúčam po rod. skúsenostiach a niekoľkoročných úplne neefektívnych tortúrach
http://www.esthetic.sk/--30-9-mudr-alexandra-novotna-ph, ide o naslovovzatú kožiarku.
Nejde iba o estetickú dermatologičku, aspoň za vstupné vyšetrenie peniaze zato stoja, aj keby sa mali problémy doriešiť už inou cestou. Ide v prvom rade o stanovenie dg a vylúčiť liečbu systém pokus - omyl.
http://www.infektologia.sk/pracoviska.html v prípade vzdialeného bydliska
V BA sa dá navštíviť ambulancia s podozrením na infekt aj bez výmenného lístka každým občanom SR zdarma. Aj s podozrením hoci i na parazity.
lujza.j
29.11.16,08:16
Urob mu cistice mydlo s nimbovym olejom a zelenym ilom alebo aktivnym uhlim...
Žabinka
29.11.16,08:22
Kúp si v lekárni RSB roztok, má dezinfekčný, antibakteriálny, protizápalový účinok. Používaj na čistenie pleti ráno aj večer, on dosť vysušuje, ale pokús sa aspoň spočiatku ničím nekrémovať napriek pocitu suchosti..
lujza.j
29.11.16,08:24
ja som pre to jariša ukončila....vysušil mi ksicht
Dáša_
29.11.16,13:41
no, pretrieť tvár vodičkou ho ešte ako tak prinútim. ale umyť a ešte takýmto? na to môžem rovno zabudnúť :D
lujza.j
29.11.16,13:52
Skoda....cistenie problematickej pleti je najdolezitejsie....vodicka nezvladne vsetko....ale ano aj to je male plus:)
Ester plus
29.11.16,13:59
Kúp v lekárni koloidné striebro na pleť a tým si to potieraj. Veľmi dobre sa hojí pleť.
Valcake
29.11.16,15:22
Neviem koľko máš rokov, také čosi sa robí v puberte, alebo ako tu už bolo popísané- od stravy, príp. ak robíš so šatami-farbivo... môže byť alergia, nejaká intolerancia na potraviny. Kedysi dávno moja kamoška mala čosi podobné a natierala si Pityolom ..je to na báze ichthamolu na ekzémy, zápaly malého rozsahu. Ja som tiež myslela aj na RSB vodičku. Dobrú dermatologičku však nevynechaj. Bola si na alergológii? Ak nie, navštíviť... Nech sa darí!