janka0613
29.11.16,12:52
Dobrý deň, v stredu 16.11.2016 mi umrel otec, vo štvrtok 17.11. bol sviatok a na piatok 18.11. sme mali v práci celozávodnú dovolenku a zároveň sme mali v rodine pohreb. Na stredu mi platí potvrdenie z pohrebníctva, ale na piatok vraj už nemám nárok, nakoľko pri účasti na pohrebe rodinného príslušníka sa dovolenka neprerušuje. Viete mi v tom pomôcť, čím sa môžem ohradiť? Akým zákonom alebo čím vlastne? Lebo z ľudského hľadiska to nieje podľa mňa normálne, takýto prístup. Prosím o odpoveĎ a radu čím skôr. Ďakujem
Katy a R
29.11.16,12:21
kukni § 114 ZP .
samozrejme, že nie každý zamestnávateľ je rovnaký - je to o prístupe.
ivka70
29.11.16,12:37
Zamestnavatel ma pravdu, Zakonnik prace mu prikazuje prerusit vopred naplanovanu dovolenku len v pripade PN.
Prekazky v praci na strane zamestnanca (co aj ucast na pohrebe rodica je) dovolenku neprerusuju.
Ak sa zamestnavatel drzi striktne zakona, naozaj ti nahradu mzdy za ucast na pohrebe nezaplati a ostane ti v piatok cerpana dovolenka.
Soňa K
29.11.16,13:10
Ale je to trapné, nemohol si si naplánovať, že otec zomrie.
jslancik
29.11.16,14:19
prepáč, tebe zomrie otec, a ide ti o jeden deň dovolenky? mať tvoje problémy...
janka0613
30.11.16,21:56
ako prepáč, asi si si dobre neprečítal text "Lebo z ľudského hľadiska to nieje podľa mňa normálne, takýto prístup.", ktorý som napísala, keby mi aj 25 dní dovolenky na ktorú mám nárok vzali kvôli tomu, tak mi je to jedno. Mne sa jedná o ľudský prístup zamestnávateľa k zamestnancovi, že aj v deň pohrebu si musím čerpať dovolenku ako keby sa dalo niečo také bolestivé naplánovať a presunúť a pritom mám nárok na účasť na pohrebe rodiča zo zákona. Na ten deň dovolenky sa môžem vykašlať. Dúfam, že ty nemáš žiadne problémy, neprajem ti ich. A ocina nám už nič nevráti, takže tú poslednú vetu si si mohol odpustiť.
Katy a R
30.11.16,22:07
janka - zamestnávateľ sa musí riadiť ZP - to je pre neho povinnosť. Ľudské hľadisko nie . ohradiť sa môžeš len ľudským prístupom. (ale to asi nepomôže)
veronikasad
30.11.16,22:11
Keďže neide o týždennú celozavodnu dovolenku, ale len planovanu dovolenku na deň pohrebu 18.11.2016, je to len na ľudskom prístupe zamestnávateľa. Žiadny paragraf ZP neporuší, ak prekážku v praci na strane zamestnanca uzná, lebo čerpanie dovolenky nebolo prerušené ...