startrun42195
05.12.16,16:37
Štatutár OZ chodí na SC pri ktorých využíva svoje súkromné vozidlo, ktoré jazdí na LPG + benzín. Môžu mu byť cestovné náhrady vyplácané/prepočítané iba na základe spotreby benzínu? Dokladovať sa budú len bločky od benzínu. Ak nie, poprosím aj návod ako počítať spotrebu, ak sa berie kombinácia LPG+benzín. Vopred ďakujem za odpovede.
avalik
05.12.16,16:42
pozri § 7 zakona o cestovnych nahradach