slečna s.
07.12.16,20:25
Takže, kolegyna šla na materskú dovolenku v r.2013 a ja ju zastupujem, počas materskej otehotnela znovu a plánuje sa už v lete tohto roku vrátiť do práce...ja mám zmluvu na dobu určitú, a k tomu dodatok zastupovanie materskej dovolenky. Chcem sa opýtať, mám nárok ísť napríklad mesiac pred jej príchodom do práce na PN??? A byť napríklad pol roka na PN??? Alebo mám nárok len na podporu???
veronikasad
07.12.16,19:37
Leto tohto roku už dávno bolo... Ty už teraz vieš, že o pol roka budeš pol roka PN?
veronikasad
07.12.16,22:45
Pracovný pomer uzatvorený na dobu urcitu, končí dňom dohodnutým v pracovnej zmluve. Ak PN vzniknutá pred skončením pracovného.pomeru trvá aj po jeho ukončení, nárok na nemocenské dávky nezaniká, vypláca ich naďalej sociálna poisťovňa.

Ak by však trvala viac ako rok od skončenia prác.pomeru, nárok na dávku v nezamestnanosti ti nevznikne, lebo už nebudeš mať splnenú podmienku 730 dní poistenia.v nezamestnanosti v posledných troch rokoch.
karka
08.12.16,08:12
Eviduj sa na úrade práce a keď Ti odklepnú podporu v nezam. tak choď na PN.
Katy a R
08.12.16,09:50
- keby čakala na "odklepnutie" dávky v nezamestnanosti ... tak by jej ochranná lehota bola dávno fuč ;)