rabek
04.07.06,09:25
Dobrý deň prajem,
chem sa spytat ci si zivnostnik moze zobrat dva mobilne telefony od T-mobile na jedno ICO.
Zamestnancov nemam, slo b yo moj a manzelkin mobil.
dakujem
plavčík
04.07.06,07:34
Ísť ide všetko, ale ako by si to obhájil ???? Neodporúčam! Mohol by si mať 2 mobili s tým, že 1 T-mobil a 1 Orange...akože aby Ti mohli zákazníci lacnejšie volať. Ale 2x od T-mobilu bez zamestanancov? To nie.
rabek
04.07.06,07:37
ni s tym, ked manzelka mi doma prebera telefony a vyuziva MT na to aby mi mohla lacnejsie volat?
Mam zivnost popri zamestnani, tak mi pomaha takto:-)
Zita5
04.07.06,07:39
Hľadaj na PORADE , ohľadom telefónov tu už prebehlo mnoho diskusíí , kde sme sa nezhodovali .

V prvom rade je na SZČO ako to zdôvodní pred kontrolou a či vôbec kontrola príjme argument podnikateľa .Je to len a len na Tebe .
Zdeni
04.07.06,07:41
Dobrý deň prajem,
chem sa spytat ci si zivnostnik moze zobrat dva mobilne telefony od T-mobile na jedno ICO.
Zamestnancov nemam, slo b yo moj a manzelkin mobil.
dakujem
Asi Ťa zaujíma, či to prejde kontrolou, tie dva mobili v nákladoch. No ja Ti poviem asi toľko: mala som kontrolu / aj DPH/ a uznali mi , teda pánovi podnikateľovi, 3 mobili v jednej sieti - paušál a jeden na kredit a to ani nehovorím, že sa z nich hlasovalo na superstar a podobne. Takže páni kontrolóri sú rôzni, len treba natrafiť na toho správneho:D . Ale, ktorý to je to zistíš až po kontrole.:D :D :D