pocahontas14
12.12.16,11:47
Dobry den,
som tu nova a este neviem ako to tu presne chodi, tak mi prepacte.
Chcem sa spytat na vas nazor.
Mam zamestnanca ktory mi priniesol na 5 dni po sebe priepustky od lekara ze ma chore deti. Zo zakona ma narok na 7 dni na seba a 7 dni na dieta, ale tych 7 dni na deti uz ma vycerpanych. Ako by ste to riesili vy? Podla mna mal ist na OČR kedze islo o 5 dni po sebe. Tych 7 dni na dieta... sa berie na kazde dieta alebo dokopy kedze ma dve?
Dakujem
evuš
12.12.16,10:50
Je to na všetky deti i manželku ako sprievod.... Áno, mal ísť na OČR
ivka70
12.12.16,11:08
Ked ma vycerpane 7 dni na sprevadzanie rodinneho prislusnika, ospravednis mu dane dni bez nahrady mzdy.
Ak nemate upravene internym predpisom nevyhnutne potrebny cas na osetrenie ci vysetrenie, budes musiet tych 5 priepustiek akceptovat.
Ked ale nebude mat tie dni zaplatene, asi sa rychlo spamata.
pocahontas14
12.12.16,11:11
Tiez som povedala, ze mal ist na OČR, ale on si myslel, ze takto s tym vybabre a ja mu zaplatim 5 dni ako keby bol v robote aj s premiami aj zo vsetkym. Podla mna to je len z jeho strany vypocitavost a skusa co si moze dovolit. Lekarka mu napise aj na 20 dni priepustky. Jej to je jedno, ale ja mu to uznat nemozem.
ivka70
12.12.16,11:13
Ty mu ich musis uznat, len zaplatit mu za ne nic nezaplatis, ak su nad ramec 7 platenych dni.
pocahontas14
12.12.16,11:15
Vsetci zamestnanci vedia ze maju narok len na 7 dni a respektuju to, len tento je taky spekulant... Ved to ani zaplatene mat nebude, druhy krat si dufam rozmysli ci pojde radsej na OČR alebo pride o peniaze :-)
pocahontas14
12.12.16,11:17
ano ved tak som to myslela :-) nezaplatim mu za tie dni nic.
ivka70
12.12.16,11:18
ved to :) a odporuc nadriadenym vypracovat interny predpis na cerpanie - s nevyhnutne potrebnym casom, potvrdenym odchodom od lekara a pod. To na takychto spekulantov plati .
pocahontas14
12.12.16,11:26
Samozrejme odporucim, dakujem velmi pekne a zelam krasne sviatky celej rodinke :-)
expeeert
12.12.16,12:37
No a kvôli takýmto blbcom trpí celá firma - ako zamestnávateľ, tak aj zamestnanci - zamestnávateľ musí riešiť blbosti novými nariadeniami a všetci zamestnanci začnú byť obmedzovaní nariadeniami a predpismi, keby nemuseli. Tak to bolo aj u nás - dovtedy sa mohlo zo služobného mobilu volať bez obmedzenia, kým sa nenašiel blbec, ktorý si zahral nejaké audiotextové hry a bohviekam ešte volal a mal väčší účet za mobil ako riaditelia dokopy... Tak nasledovalo obmedzenie v podobe limitu... A kopec iných vecí...
pocahontas14
14.12.16,09:36
Vzdy sa najde nejaky blbec, ktory s tym bude chciet vybabrat, ludia su vynaliezavi :D tento nas spekulant napriklad zahlasil, ze ma dve deti a na kazde dieta ma tych 7 dni :) a keby ich mal 10 tak na kazde bude mat 7 dni. Takym to proste nevysvetlis, oni maju svoj rozum :D
veronikasad
14.12.16,09:54
Tak mu ukáž Zákonník práce, ten platí aj pre špekulantov ...
pocahontas14
14.12.16,10:00
ukazala som, ale vraj znamy mu hovoril, ze to plati na kazde dieta 7 dni :D vraj si to este zisti. Ved nech si zisti... ja sa s nim o tom ani bavit nebudem. Nezaplatim mu to a hotovo.
Katy a R
14.12.16,10:59
však nech mu to ten známy preplatí ;)
Katy a R
14.12.16,11:01
ak by ste mu chceli výjsť v ústrety - a prevádzkové podmienky to dovoľujú - môže si ten neplatený čas "nadpracovať" (alebo dopracovať v tomto prípade)