Jozef
09.11.04,08:04
Pri dohode o vykonani prace je ten limit u nezamestnanych 16 hodin a 800 Sk tyzdenne. Tych 800 Sk je btto?
Dakujem
Jozef Mihál
09.11.04,07:22
btto.
Zákon 5/2004 hovorí v § 6 ods.2 písm.d:
...mzda...nepresahuje 800 Sk...

Pod mzdou sa vždy a všade myslí btto mzda.
babetka
09.11.04,11:04
Pán Mihál, prosím Vás, vzťahuje sa ten paragraf aj na dobrovolne nezamestnanú osobu?
vmi
09.11.04,11:21
Riešim podobný problém. Máme resp. už nemáme zamestnankyňu, ktorá k 31.10. ukončila pracovný pomer výpoveďou zo strany zamestnanca. Bola podaná odháška do sociálnej poisťovňe. Je dobrovoľne nezamesnaná - nieje vedená na úrade práce/nemá živnosť/. Avšak interne sa dohodlo, že svoju činnosť bude vykonávať do konca decembra pri zachovaní rovnakých platobných podmienok/pomoc pri zaškolení/. Ako to vyriešiť? Nejaká dohoda......

ĎAKUJEM
vladan
09.11.04,11:37
Pán Mihál, prosím Vás, vzťahuje sa ten paragraf aj na dobrovolne nezamestnanú osobu?
ak je to dobrovoľne nezamestnaná osoba, tak určite nie je v evidencii nezamestnaných, všakže? čiže jej sa toto obmedzenie netýka - obmedzenie udáva zákon o službách zamestnanosti pre evidovaných nezamestnaných.
Tuším to tu p. Mihál spomínal, že ak má dobrovoľne nezamestnaný príjem nad 3000,- Sk, tak by si mal platiť zdravotné poistenie z dosiahnutého príjmu (zdravotné poistenie z minima, t.j. 3000,- Sk by mal platiť mesačne). A v mesiaci, v ktorom bude mať príjem vyšší ako 3000,- Sk, bude platiť 14% z tohto príjmu (aktuálna maximálna hranica VZ v zdravotnej poisťovni je 32 000,- Sk)
babetka
09.11.04,11:49
Ďakujem vlada, už som sa zľakla, že som niekomu uškodila. Najprv stresujem a potom rozmýšľam. Pekný deň
Luna
09.11.04,11:50
Aj ja mám otázku,chcem si len overiť.Keď dobrovolne nezamestnaný je u nás na dohodu 3 mesiace.Jeho hrubá mesačná mzda je 10 000,-
Odvod do SP je 0,8%
podpíše vyhlásenie 6.736,-
3 deti daň.bonus 1200,-
daň je 380,-
čistá mzda je potom 9540. Môže takto vyzerať mzda dohodára?
Nike
09.11.04,12:01
DVP z pohľadu SP - poistné sa neodvádza, ale ak pracovník nemá iné príjmy len na DVP tak napriek takto uzatvorenej dohode je to jeho hlavný prac. pomer a musí sa z neho odviesť SP. Preto je nutné na DVP uvádzať "poistený z iného poistného pomeru". Pravda je, že som mala taký prípad už dosť dávno a mohlo sa to zmeniť.
Luna
09.11.04,12:06
Na 100% som istá ,že sa odvádza 0,8% do SP.Toto platí od 1.1.2004.
elenka
09.11.04,12:23
Myslím si že že z dohody o vykonaní práce uzatvorenej s dobrovoľne nezamestnanou osobou, je odvod do SP 0,8 % a 19 % daň DÚ.
Osoba s ktorou je uzatvorená DoVP si zo sumy uvedendj na dohode odvedie zdravotné poistenie sama - to je jedno či je to 3000,- alebo viac.
Daňový bonus, odpočítateľnú položku na daňovníka by si mala osoba uplatniť v ročnom zúčtovaní - pri podávaní daňového priznania.
Môže sa ešte k tomu niekto vyjadriť ?
Ďakujem.
Nika
09.11.04,14:36
Podľa mňa si musí dobrovoľne nezamestnaná osoba platiť zdravotné poistenie, či už má príjem alebo nie. Minimálne poistné je 14% z 3000 Sk čiže 420,- Sk.
Luna
10.11.04,08:19
Prečo môžem daňový bonus a odpočítatel.položku na daňovníka uplatniť až v ročnom zúčtovaní a nie teraz pri výplate mzdy?
Katty
10.11.04,10:56
Tuším to tu nejako motáte, aj dohodár si môže uplatniť vo vyhlásení daň.bonus a odpoč.položku na daňovníka, podmienkou je len to že ho už nemá podpísané niekde inde, pretože je to "úľava" len na jedných 80 832,- ročne. Keď dohoda skončí vystavím mu Potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO zo záv.činnosti... a on si to buď sám vyrovná v daň.priznaní alebo poprosí posledného zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania a predloží mu všetky tieto čiastkové príjmy.
Luna
10.11.04,11:17
Mne ide o to aby aj zamestnávateľ teraz menej odviedol.Ak ja dám dohodárovi odpočet.položku tak zamestnávateľ odvedie menej na dani.Preto tá otázka či mu môžem dať teraz do mzdy OP,tak ako zamestnancovi? Alebo si dohodár OP vysporiada v DP za rok 2004.
metracik2
10.11.04,17:17
Ahoj Luna,
odvod, 0,8% na úrazove poistenie, z dohody o vykonani prace sa robi len za zamestnavatela a nie zo mzdy zamestnanca
metracik2
10.11.04,17:20
ano, sprave. ak ma niekto dohodu o vykonani prace, musi-mal by byt niekte zamestnany, mat hlavne zamestnanie kde si uplatnuje odpocet aj daňový bonus. Alebo je to inak??!!
valeriam
10.11.04,17:51
Luna, o čo menej zamestnávateľ odvedie na dani, o to viac vyplatí zamestnancovi, takže na tom ostane rovnako,(ten zamestnávateľ) pretože daň sa odpočítava zo mzdy zamestnanca.
vladan
10.11.04,21:00
a on si to buď sám vyrovná v daň.priznaní alebo poprosí posledného zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania a predloží mu všetky tieto čiastkové príjmy.
Katty, ja len trošku poopravím... Novela zákona o dani z príjmu, ktorá je účinná od 1.1.2004 hovorí o tom, že v prípade, ak má človek za zdaniteľné obdobie (aktuálne 1. krát v roku 2004) iba príjmy zo závislej činnosti (tuším § 5 zákona o dani z príjmu), tak môže požiadať akéhokoľvek zamestnávateľa, u ktorého pracoval v roku 2004 o ročné zúčtovanie dane. Takže týmto iba vyvraciam tvoju vetu, že "poprosí posledného zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania" ... môže poprosiť hociktorého :-)
misurka
11.11.04,05:46
Svagrina - matka 4 detí pracuje na DoVP a vcera prisla domov s tym, ze jej ekonomka povedala, ze jej moze uplatnit dan. bonus len na 3 deti, ze to je strop, nikde som to ale v zakone nenasla. Ako to teda je s dan. bonusmi, existuje nejaký strop, co sa týka poctu deti?
H.B.
11.11.04,07:02
Svagrina - matka 4 detí pracuje na DoVP a vcera prisla domov s tym, ze jej ekonomka povedala, ze jej moze uplatnit dan. bonus len na 3 deti, ze to je strop, nikde som to ale v zakone nenasla. Ako to teda je s dan. bonusmi, existuje nejaký strop, co sa týka poctu deti?
A tá jej ekonónka to odkiaľ vzala? Ja mám zamestnankyňu, ktorá má 4 detí a v pohode jej vyplácam daňový bonus. Ja osobne som sa s takýmto niečím nestretla a neviem o tom, že by to upravoval nejaký zákon.
Luna
11.11.04,08:14
Áno máte pravdu s tým 0,8% odvod do SP.Nerozmýšlala som to keď som to písala.Mne išlo hlavne o daň.bonus na deti a odpčítateľnú položku na daňovníka. Rozmýšľala som aj nad tým že tomu chudákovi dám o tých 1200 viac teraz v mzde.Aby nečakal do 04/2005 na vrátenie daň.bonusu. Daň.bonus nie je limitovaný počtom detí.Počtom detí boli niekedy limitované rod.prídavky a odpočítateľné položky.Aj tam sa najviac na 4 deti vyplácali RP.
Katty
12.11.04,08:08
To Vladan

díky za poopravenie, ja som si len zapamätala, že bol zrušený ten nezmysel, že zamestnávateľ robí ročné zúčtovanie len tomu kto pracoval len u neho a u nikoho iného...
felixh
07.12.04,22:03
ak je to dobrovoľne nezamestnaná osoba, tak určite nie je v evidencii nezamestnaných, všakže? čiže jej sa toto obmedzenie netýka - obmedzenie udáva zákon o službách zamestnanosti pre evidovaných nezamestnaných.
Tuším to tu p. Mihál spomínal, že ak má dobrovoľne nezamestnaný príjem nad 3000,- Sk, tak by si mal platiť zdravotné poistenie z dosiahnutého príjmu (zdravotné poistenie z minima, t.j. 3000,- Sk by mal platiť mesačne). A v mesiaci, v ktorom bude mať príjem vyšší ako 3000,- Sk, bude platiť 14% z tohto príjmu (aktuálna maximálna hranica VZ v zdravotnej poisťovni je 32 000,- Sk)
A co ak je to osoba na dalsej materskej dovolenke do 6 rokov, kedy uz nepobera od statu nic/ani rodicovsky prispevok/ a urobi DOVP na ciastku vyssiu ako 3000,-Sk plati nejake odvody do ZP alebo za nu plati tieto odvody stat ???
felixh
07.12.04,22:07
A co ak je to osoba na dalsej materskej dovolenke do 6 rokov, kedy uz nepobera od statu nic/ani rodicovsky prispevok/ a urobi DOVP na ciastku vyssiu ako 3000,-Sk plati nejake odvody do ZP alebo za nu plati tieto odvody stat ???
Dakujem za skoru odpoved
Laura1
08.02.07,20:17
Našla som si starší príspevok, neviem, či pre dohodárov - nezamestnaných platí stále llimit 16 hodín/ 800,- Sk týždenne.
Lydka R
08.02.07,20:29
Našla som si starší príspevok, neviem, či pre dohodárov - nezamestnaných platí stále llimit 16 hodín/ 800,- Sk týždenne.
Áno platí, len sa to dnes uvádza ako 64 hodín mesačne a 3200 Sk mesačne