Letko
14.12.16,05:33
Ahojte,

z-nec nastúpil 13. 9. 2016 na dobu určitú do 30. 11. 2016.

Odpracoval 14 dní (1 deň nadčas) - 112 hodín, spočítam mzdu + nadčas + mesačnú odmenu. Náhradu za sviatok nepočítam, však? Vtedy nepracoval.

V 10/2016 odpracoval 18 dní, 140 hodín. Ďalej mal 3,5 dňa dovolenku. Použijem pre výpočt aj peniaze za dovolenku?

V 11/2016 bol od 24. 11. 2016 na PN. Odpracoval 15 dní - 120 hodín.

Vyplácaný je hodinovou mzdou, ktorá je rôzna podľa toho, akú činnosť vykonáva.

Ako vypočítam pravdepodobný zárobok pre SP?

Bude to:

1.) Mzda za 9/2016 : 112

alebo

2.) Mzda za 11/2016 : 120?

Pri 11/2016 asi nebudem do výpočtu dávať nemoc, však?

Zákonník práce som preštudoval, ale nepochopil.

Ďakujem
Katy a R
14.12.16,10:03
ak ti to treba na účely nemocenského - tak vyberám z § 57 (461/2003)

(2) Pravdepodobný denný vymeriavací základ je jedna tridsatina vymeriavacieho základu, z ktorého by sa platilo poistné na nemocenské poistenie za kalendárny mesiac, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(3) Ak pravdepodobný denný vymeriavací základ určený podľa odseku 2 je vyšší ako suma zodpovedajúca jednej tridsatine vymeriavacieho základu uvedeného v § 138 ods. 5 platného ku dňu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, pravdepodobný denný vymeriavací základ je suma zodpovedajúca jednej tridsatine vymeriavacieho základu uvedeného v § 138 ods. 5 platného ku dňu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.
tRO
14.12.16,11:41
Pre Katy a R - dá sa tento sloh aj nejako preložiť do mzdového slovníka? Podla mna otázka je zadaná na pojem "pravdepodobný zárobok" a nie na "pravdepodobný denný vymeriavací základ". Nie sú to dve veci?
Katy a R
14.12.16,11:48
píše, že pre účely nemocenskej dávky - tam mu treba VZ.
ak si pochopil otázku inak - tak napíš svoju odpoveď . komentáre sa nedávajú ako odpoveď :) termín "pravdepodobný zárobok" nie je ani v zák o SP a ani v ZP.
tRO
14.12.16,11:59
Ja som pochopila otázku asi ináč. Letko sa pyta na pravdepodobný zárobok, ktorý by dosiahol jeho zamestnanec, keby riadne pracoval, t.j. keby nebol počas mesiaca PN napr. Čiže z akej výšky by sa mu odviedlo poistné 1,4 % na nemocenské poistenie. Aspoň to dedukujem aj z tlačiva SP "Potvrdenie zamestnávateľa...."

7. Vymeriavací základ, z ktorého by sa platilo poistné na nemocenské poistenie za kalendárny mesiac,
v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky (zamestnávateľ nie je povinný vypĺňať; v prípade potreby požiada pobočka Sociálnej poisťovne zamestnávateľa o uvedenie predpokladaného príjmu zamestnanca)3) .....................................
Výpočet PDVZ (vyplní Sociálna poisťovňa)

ktoré bežne vyplňame pre SP, keď potrebujú vidieť VZ za uplynulý rok, aby z nich vedeli vyrátať denný VZ, t.j. VZ delia 365 odpracovaných dní.

Možno som len nepochopila tému.
Katy a R
14.12.16,12:02
tak čo ti bráni riadne odpovedať zadávateľovi?
Letko
15.12.16,05:40
Už som to vyriešil tak, že som spočítal hrubé mzdy, vydelil odpracovanými dňami, vynásobil 21,74 a výslednú sumu odniesol na Soc. pois. Pred tým som na Soc. pois. volal a teta povedala, že ju zaujíma len číslo a je jej jedno, ako ho vypočítam.
P. s.: pani zo Soc. pois. mi vravela, že chce pravdepodobný zárobok.
tRO
15.12.16,07:13
Vzniklo asi nedorozumenie v technickej oblasti portálu Porada, lebo sa mi nedalo priamo reagovať na otázku, ktorú dal Letko, ale iba na odpoveď Katy a R. Preto tento postup.