mimi
14.12.16,09:02
Dobrý deň, odkupujeme od inej firmy B nápoje. My - firma A im doručíme nádobu t.j. flaše , kartony, aby uvedené nápoje do fliaš naplnila a potom ich na základe nami objednanej dopravy, len dopravca prevezme.
Fakturuje sa z Firmy B služby za naplnenie do fliaš a za samotné nápoje.
Vo Firme B máme aj registračnú pokladnicu registrovanú na firmu A, ak by niekto prišiel a chcel si zakúpiť nápoje.
Obchodná inšpekcia prišla a všetko v poriadku, len dali názor, že je to prevádzkareň firmy A a táto prevádzkareň by mala byť napísaná v registračnej pokladnici.

Registračná pokladnica je prenosná, takže ju tam môžeme mať. Chcú, aby sme ju prehodili na stálu, teda na prevádzkareň.

Myslíte si, že je to prevádzkareň? Ja si myslím, že to nie je prevádzkareň firmy A.

Ak by bola prevádzkareň firmy A, tak by sme potrebovali aj vyjadrenie z regionálneho úradu verejného zdravotníctva a iné dokumenty, čo ale podla mňa nie je možné. Nakolko tie priestory vlastní firma B a tá firma má všetky tieto dokumenty.

Ďakujem. :-)
kopretinka
14.12.16,09:38
ako môže mať jedna firma v inej svoju pokladnicu?kto ju obsluhuje? na základe akej zmluvy?máte prenajaté tie priestory na predaj svojho tovaru?
mimi
14.12.16,10:18
presne...akurát som to zistila. Teraz mi doložili Nájomnu zmluvu, že tam máme uložené výrobky a že ich zamestnanci nám predávajú výrobky. To je ošetrené. A teraz môžeme vybavovať prevádzkareň, ktorá naozaj musí byť tam v tom sklade , teda spoločnosť A musí mať tam prevádzkareň.
kopretinka
14.12.16,10:32
ako je to ošetrené??? zmluva je nájom na čo,na skladové priestory?ako môže zamestnanec firmy B predávať tovar firmy A v sklade firmy A ??? a počas svojej pracovnej doby vo firme B? na základe čoho?
sosak
14.12.16,11:28
To je absolútna neznalosť potravinového kódexu SR, kedy sa manipuluje - plnia nápoje do spotrebiteľských obalov a následne distribuuje v neschválenej prevádzke. Nápoje sú potravina a akákoľvek manipulácia, v tomto prípade výroba alebo prelievanie zo sudov, v ktorých bol nápoj dopravený do spotrebiteľských obalov podlieha prísnym podmienkam zo strany hygieny a zamestnanci, ktorí fyzicky narábajú s potravinou musia mať zdravotný preukaz a spôsobilosť na epidemiologicky závažnú činnosť. Prevádzka B musí mať povolenie od RÚVZ, že priestory a zariadenie používané pri činnosti zodpovedajú potravinovému kódexu SR. Ak sa to deje v nejakom sklade, ako píšeš, tak si koledujete o mastnú pokutu.
mimi
14.12.16,12:45
Prevádzka tieto všetky veci má.
len my ako firma A to nemáme. Dali sme im tam našu registračnú pokladnicu. A preto musíme mať prevádzkaren tiež tam.
Takže zo strany firmy A je všetko v poriadku. Boli aj kontroly a dopadlo to dobre.