Taserda
14.12.16,17:09
Ľudia aké sú možnosti parkovania na letisku v Krakowe? Mal by som tam vyzdvihnúť rodinného príslušníka, nebol som tam ešte a nemám ani tušenie ako to tam prebieha.
avalik
14.12.16,17:45
Taserda
16.12.16,12:25
A osobná skúsenosť by nebola? Google nie je osoba, o to viac že nepriazeň počasia môže karty riadne zamiešať či s príletom alebo parkovaním. Určite však poraďákom dám vedieť čo a ako.
avalik
16.12.16,14:24
toto nie je google, to je olficialna stranka letiska ... ak tam bol niekto pred napr. pred troma rokmi, tak podane info nemusi byt aktualne - letiska maju dobre znacenie
arizona
16.12.16,21:06
Ale aj v urcitej vzdialenosti od letiska zvykne zostat obrazovka navigacii cierna...Mne sa to tiez stalo,spoliehala som sa na navi a zrazu buuuum :-/ Bolo mi vysvetlene,ze to je z bezpecnostnych dovodov
Taserda
18.12.16,15:46
https://www.traxelektronik.pl/pogoda/drogi/index.php Dobrá pomôcka na cestu, po kloknutí na Krakov je možnosť pozrieť kamery.
Taserda
27.12.16,14:54
Tak podám skúsenosť a radu. K terminálu sa vchádza cez elektronického vrátnika. 10 minút je zadarmo, čo som aj v pohode stihol si prejsť keď nepristálo žiadne lietadlo. Čakal som asi hodinu taký kilometer a pol od letiska pri reštaurácii . Keď priletelo lietadlo tak pred terminálom bolo natesno. Vošiel som cez bránu k terminálu, pošťastilo sa mi zaparkovať a zájsť dnu k príletom, lietadlo však meškalo a tak som sadol do auta že výjdem do 10 minút a vrátim sa neskôr. Na bráne sa však "Výberca daní" s vodičom predo mnou porozprávali, vodičovi ešte pri rozjazde zdochol motor a tak som prechádzal cez bránu par sekúnd po desiatej minúte. Poplatok bol 6 ZL, samozrejme že som nemenil € na ZL a € tam neberú. Platil som štedrou kartou a tam bude asi poplatok drahší ako parkovanie. Som presvedčený o tom že zamestnávateľ privíta ak sa jeho "Vyberači daní" porozprávajú s klientmi veď sa z toho sypú peniažky. Domáci to robia tak že keď stoja v rade pred bránou do terminálu tak už k ním nasadajú príletiaci a terminálom autá iba prejdú.Blízke okolie je všade spoplatnené a strážené.
Čaj
10.02.17,09:35
môžeš ale je to celkom drahé
Chobot
10.02.17,09:50
Á.. máme tu nového spamera a trola. Nejaký čaj sa nám tu zobudil po roku a pol a teraz pridáva príspevky hlava - nehlava do starých tém. Za 7 minút stihol pridať 10 príspevkov. Asi naháňa príspevky. Alebo že by to bola nová hlava nášho starého známeho?