moniq81
04.07.06,11:49
Čaute poraďáci,
prosím poraďte!!! Včera som poslala do Soc. poisťovne prihlášku a odhlášku e-mailom na praca@socpoist.sk. Prišlo mi, že správa bude doručená oneskorene. Čo mám robiť? Dá sa nejak overiť, či to tam došlo a či zmeny zaregistrovali??? Alebo to mám ingnorovať a podať prihlášku a odhlášku riadne na pobočke, ako keby som nič neposlala??

Prosím napíšte niekto, kto s tým máte skúsenosti.

Ďakujem
Hlinkovx
04.07.06,10:04
podľa môjho názoru ...ak máš doklad o tom, že si im to poslala načas ...
teba nemá čo zaujímať, kedy to oni zaevidujú......resp. kedy si to pozrú, prečítajú...a či si nahodia zmeny včas...
je to ich problém...

ja som im tiež vždy posielala e-mail..tiež to prečítali neskôr..resp. doručenka o prečítaní mi prišla neskôr...ale ja som si z toho teda hlavu nerobila....ja som si povinnosť splnila...teda si to aspoň myslím:D
Zoltán Kovács
04.07.06,14:58
Čaute poraďáci,
prosím poraďte!!! Včera som poslala do Soc. poisťovne prihlášku a odhlášku e-mailom na praca@socpoist.sk. Prišlo mi, že správa bude doručená oneskorene. Čo mám robiť? Dá sa nejak overiť, či to tam došlo a či zmeny zaregistrovali??? Alebo to mám ingnorovať a podať prihlášku a odhlášku riadne na pobočke, ako keby som nič neposlala??

Prosím napíšte niekto, kto s tým máte skúsenosti.

Ďakujem

Keď posielaš prhlášku, resp. odhlášku mailom do SP musíš do 3 dní to zaslať aj papierovou formou. Tak isto keď to posielaš faxom, čo pri mojích klientoch je veľmi časté. Zavolajú poobede o 16.00 hod, že zajtra ráno nastupuje nový zamestnanec, potrebujú prihlásiť. Riešim to cez fax, na druhý deň posielam poštou. Samozrejme nechám si kópiu, a k tej kópii pripojím z faxu správu, že to odišlo.
sgm
04.07.06,15:13
Takisto som sa pokúšala poslať odhlášku zamestnanca cez net, žiaľ ešte im to nefunguje tak, ako by malo. Prikláňam sa k názoru, že je potrebné ešte zatiaľ podávať prihlášku/odhlášku na papieri a nechať si to potvrdiť.
Bea
evae
05.07.06,10:55
ja si ukladam odoslane maily a tie zalohujem na CD, keby sa niekto neskor ozval, mam email vytlaceny, tam je datum odoslania a plus to mam na cd..... :)