carolitos
18.12.16,12:55
tdravim vas vsetkych, ide o to ze mi ukradli doklady a aj obciansky preukaz, bol som na policii to nahlasit a dali mi tlacivo kde je napisane ze doklad bol ukradnuty a ze sa riesi novy, ale ja som na nemocenskej a prisla mi , nemaly peniaz, ci mi to vydaju na zaklade toho dokumentu alebo budem musiet cakat az na novy preukaz...idu sviatky a vraj to uz asi nestihnu ale ja som bez penazi.vie niekto? dakujem
Žabinka
18.12.16,12:08
ak máš pas, zober si ho radšej so sebou.. neviem síce či ten doklad akceptuje pošla, ale napr. VUB banka určite nie.. policajti síce tvrdili že nahrádza občiansky, ale zrejme to neplatí pre všetky inštitúcie..
carolitos
18.12.16,12:16
no pas nemam tiez
Mária27
18.12.16,12:23
Zavolaj na poštu a žiadaj peniaze znovu doručiť na tvoju adresu. Doručovateľka ti doma peniaze vyplatí aj bez občianskeho preukazu.
carolitos
18.12.16,12:32
Zavolaj na poštu a žiadaj peniaze znovu doručiť na tvoju adresu. Doručovateľka ti doma peniaze vyplatí aj bez občianskeho preukazu.
dnes uz nenosia peniaze len sek hodia do schranky
avalik
18.12.16,12:38
Zavolaj na poštu a žiadaj peniaze znovu doručiť na tvoju adresu. Doručovateľka ti doma peniaze vyplatí aj bez občianskeho preukazu.
dnes uz nenosia peniaze len sek hodia do schranky

dorucuju aj na adresu, na stranke posta.sk mas kontaktny telefon informuj sa tam, uved aj ze si na PN a na postu nemozes
Mária27
19.12.16,08:54
na požiadanie doručia