ivvvka
19.12.16,20:06
Pracujem na dohodu o pracovnej činnosti podľa ktorej mám pracovať v utorky a štvrtky. Po dohode so zamestnávateľom môžem pracovať v iné dni, len v mesačnom výkaze musím uvádzať že som pracovala v utorok a vo štvrtok ako je to v dohode. Mám nastúpiť do novej práce, kde mi budú smeny vychádzať aj na utorky a štvrtky, môžem aj naďalej ostať pracovať na tú dohodu?
terezamaria
19.12.16,19:10
Nemôžeš v ten istý čas a v ten istý deň pracovať na 2 pracoviskách, dohodni sa so zametnávateľom, že v Dohode o pracovnej činnosti bude uvádzať len hodiny za týždeň a nie konkrétne dni.
romana147
19.12.16,21:05
Ibažeby mal ruky ako Saxana
terezamaria
20.12.16,06:35
Neužitočné? Dúfam, že potešilo .....
tRO
20.12.16,06:45
Ja by som do takejto motanice nešla. Papier všetko znesie. Ale je to proti všetkým predpisom v pracovno-právnej ako i mzdovej oblasti. Čo ak sa ti stane pracovný úraz v deň, keď si nemala pracovať a pracovala si. V prvom rade sa čudujem zamestnávateľovi, že ide do takéhoto rizika.
misoft
20.12.16,08:15
Hmmmm.... a kto bude za teba pracovať v druhej práci, keď budeš aj v prvej práci? Alebo si sa klonovala? Alebo si myslíš, že zamestnávateľ ťa bude platiť len za to, že si "akože" v práci?

ZOBUĎ SA!
Terezia13
30.12.16,16:14
neviem, ako si to predstavuješ, to jeden zamestnávateľ ti bude písať, že si v práci a smenu budeš "točiť" u toho druhého? mala si ho požiadať hneď, ako ti robil zmluvu, ale skús požiadať o zmenu a uvidíš