bendži
04.07.06,15:02
Ahojte poraďáci,

máme tu konečne leto :)
a s ním prichádzajú rôzne festivaly.. tak napríklad ja rozmýšľam na tento víkend si spraviť výlet na domašu... www.domasafest.sk

Chystá sa tam niekto z vás, prípadne na nejaký iný festival? Priznám sa, že sama som to ešte nikdy nezažila, tak kto vie dať dobrú radu, tip, kde sa oplatí ísť.. :)
sgm
04.07.06,15:32
Ahoj, od nedele 2.7. "bežia" v Terchovej Cyrilo-metodské dni, pestrý program, koncerty (dnes napr. Olympic) a prvý augustový týždeň budú tradičné Jánošíkové dni (už ani neviem koľký ročník), potom Terchovský budzogáň...
Leto plné festivalov, ktoré treba zažiť praje
Bea
kukučka
07.07.06,08:14
EĽRO 2006 Kežmarok - Európske ľudové remeslá dnes začínajú
remeselníci, tanečníci, muzikanti zo Slovenska i cudziny. Fantastická atmosféra a nadšení hostia doslova z celého sveta, príďte aj vy. Okrem iného sa veeľmi teším najmä na dnešný program Modlitba Slovenska.
Bližie v programe http://www.elro.sk/elro.php
ilona
07.07.06,08:28
Sgm,určite sa teším do Terchovej na Janošíkové dni,ale milovníkov folkloru pozývam tento víkend na Folklorne slávnosti pod Poľanu do Detvy.Východná tohoto roku nebola a preto si to vynahradte v Detve.Chodíme na folklorne festivaly pravidelne,ale najviac sa nám páči v Detve.Takže od 7.7.-9.7.2006.
Braňo
07.07.06,08:40
ja pôjdem určite na www.pustohlav.sk do Zliechova
Marianna01
17.07.06,19:55
A čo tak Strunobranie v Banskej Štiavnici?
bepo
18.07.06,04:22
A čo tak Strunobranie v Banskej Štiavnici?
Iba Vinobranie v Pezinku ;)
fipina
18.07.06,06:00
Neviete niečo o kultúrnom lete vo Veľkom Mederi? Zaujímalo by ma, čo to je, ako to prebieha.
hudbavsenici
03.08.10,10:23
Čas: 13 august 2010, 19:00 - 22:00
14 august 2010, 14:00 - 22:00
Miesto: amfiteáter Senica
5,- EUR na dva dni

Autor: Štúdio S v spolupráci s MsKS a Mestom Senica v rámci Senického kultúrneho leta
HUDBA V SENICI
hudobný festival

Festival HUDBA V SENICI
Nultý ročník zameraný priamo na hudbu a prezentáciu nielen hudobných skupín zo Senice. Festival by mal podporiť i menšinové žánre ako country, folk a etnho.

Hudobné skupiny:

SATISFACTION + hosť Ján Slezák /SK
ALIAS /SK
KAMELOT /CZ
ROLNIČKY /SK
Jaro Závodský a BAND /SK
ŠARIK A SYN /SK
ALAN MIKUŠEK a band /SK
BOKOMARA /CZ
VLASTA REDL /CZ
Michal Kraic and Band /SK
Walter Bartoš band /CZ, SK
Fridge aside /SK
Zideco B.band /SK



predpredaj na ticketportal.sk
Senty2059
15.09.10,07:46
Ja som obsolvoval toto leto Hip Hop kemp a bolo to niečo neuveritelné. Každý milovník hiphopu si tam príde na svoje.