babybarb
27.12.16,11:24
Nakupovala som v obchode s oblecenim-New Yorker-23.12.2016 a predavacka mi dvakrat zauctovala jednu vec. Kupila som:1.panske teplaky,2.damske teplaky,3.jesennu bundicku,4.pansku koselu-platila som 66€ a aj sa mi zdalo ze msom vela platila,ale az doma som skontrolovalo blocrk a zistila som,ze mi dvaktat zauctovala panske teplaky za 14,95€. Ako mam prosim Vas postupovat?
sito
27.12.16,10:27
Reklamuj, nie tu!
babybarb
27.12.16,10:31
Viem,ze mam ist reklamovat,ale nebudu sa "ohanat",ze som si mala skor skontrolovat blocek?
sito
27.12.16,10:35
... je to pravdepodobné, že ...
Tweety
27.12.16,10:38
Zájdi do obchodu, popíš problém a tam uvidíš, či pochodíš. Ale pravdepodobne nepochodíš. SKontrolovať doklad o nákupe si mala priamo v obchode pri kúpe. Teraz nemáš ako dokázať, že nablokovali zle.

Neužitočné? Odpoveď sa niekomu nepáčila, či sa zas niekto realizuje len preto aby niečo neužitočné urobil?
Mila123
27.12.16,10:48
ak majú kamerový záznam (čo určite majú), ten pomôže........
poprípade aj inventarizácia , nech si prepočítajú tepláky (hádam to vyriešite).....
misoft
27.12.16,11:24
Ako už písali - reklamuj v obchode. Pokiaľ sa pomýlila - žiadaj manažéra, aby vykonal inventarizáciu (tam sa zistí skutočný stav), prípadne, ak majú bezpečnostné kamery (niektorí to majú) - žiadaj, aby preverili, koľko toho bolo pri blokovaní na pulte a porovnali so stavom v pokladni.
Ak by nechceli reagovať - podaj reklamáciu zlého zaúčtovania tovaru, prípadne ak by ani na to nereagovali - spomeň SOI.
BTW: v predvianočnom zhone sa to stáva (omyl pokladničky), alebo "omyl" za iným účelom.... (pokladnička vie o dvojitom účtovaní a tovar si po smene zoberie - veď účtovne a inventárne to bude OK).
bettylou
27.12.16,13:31
tak otom pomôže fakt len tá kamera, keď inventárne to bude v cajchu