natali123
31.12.16,12:51
Dobrý deň,
Zobrala som si telefón z orange na paušál SONY XPERIA E3 WHITE, zo začiatku v pohode, potom to začalo.

prvá reklamácia 17.8.2016 vyriešená Vada bola odstránená prehratím SW MT a test baterie OK.

Druhá reklamácia prišla 4.10.2016 reklamácia vyriešená. problémy boli spôsobené HW vadou batérie. Vada bola odstránená výmenou vadnéno dielu MT.

a do tretice všetko dobré 16.12.2016 (zamietnutá) som ho išla znova reklamovať pretože znova prestal fungovať, s tým že už som fakt bola nervózna a v predajni som im povedala že fakt sem nemienim chodiť každé dva mesiace reklamovať telefón. že chcem naspäť peniaze. Načo som ešte nemala nárok lebo to bola tretia reklamácia nie s rovnakou chybou.Tak ho poslali do servisu a aj na diagnostiku. po dvoch týždňoch mi prišla odpoveď že mi zamietli reklamáciu z dôvodu oxidácie v oblasti základnej dosky MT. Nemám nárok na vrátenie peňazí ani na opravu lebo je to údajne moja chyba, oprava iba na vlastné náklady.
Dá sa s tým ešte niečo spraviť?
Je naozaj zaujímavé ako po dvoch opravách vám dokáže zoxidovať telefón!
sosak
31.12.16,12:21
Ak nesúhlasíš s vyjadrením servisu ohľadom dôvodu zamietnutia reklamácie, tj. oxidácie v oblasti základnej dosky, tak požiadaj o vrátenie MT bez opravy. Následne si sama nájdi na internete znalca v oblasti elektroniky a ten nech sa pozrie na tvoj MT a vyhotoví znalecký posudok. Ten síce musíš zaplatiť, ale ak je porucha v niečom inom, ako deklaruje servis, s ktorým má predajca zmluvu na záručné opravy, tak okrem vrátenia peňazí za MT ti musia preplatiť aj náklady na znalca.
Doplnenie: Predajca môže zamietnuť reklamáciu len na základe znaleckého posudku. Vypýtaj si kópiu znaleckého posudku.
natali123
31.12.16,13:03
zaujímavé je ešte na tom kedže je zoxidovaný a nemal by fungovať dá sa zapnúť vyskočí mi SONY na displej a potom úvodná obrazovka ďalej nejde načítať
misoft
31.12.16,13:43
natali123: dobré čítanie:
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250 §18, §18a
a
http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
a podľa toho sa zariadiť.
Podľa môjho názoru: Orange sa takto chce vyhnúť tomu, aby buď odstúpili od zmluvy, alebo vymenili telefón - klasicky to hodia na zákazníka.
Takže - ak si dáš vyhotoviť svoj vlastný odborný posudok a ten bude v rozpore z ich posudkom - buď budú nútení uznať reklamáciu a zaplatiť ti aj tvoje náklady (nezabudni zdokladovať - hoci aj cestovné), alebo im sucho a s úsmevom odkáž, že sa už s nimi bude baviť jedine SOI.
mareko
31.12.16,14:32
.... a nebude a nebude :( vlastná skúsenosť. Jedine cez médiá, iba tade vedie cesta ;)