Ailise
02.01.17,09:51
Ahoj, posledných asi 10 mesiacov, vždy keď si chcem stiahnuť nejakú aplikáciu do mobilu a kliknem na "Obchod", tak mi vypíše toto:

Vyskytol sa problém so spracovaním vašej požiadavky. Skúste to znova neskôr.

Môže sa vám hodiť tento kód chyby: 805a8011

Na internete som túto otázku našla veľmi veľa krát, ale vôbec mi to nepomohlo a ani som si nevšimla, že rady čo pod túto otázku ľudia píšu, by reálne niekomu aj pomohli. Dokonca som čítala, že ani v centrách operátorov s tým nevedia vôbec pomôcť.

Ako je to možné? Dá sa tá chyba vôbec nejako odstrániť?
misoft
02.01.17,09:26
Ailise
02.01.17,09:37
Ďakujem, samozrejme tieto rady som skúšala hneď ako prvé. Tak ako ostatným, to však nefunguje ani mne. Jediné čo som neskúšala je ten celkový reset telefónu na pôvodný stav. Bojím sa, že mi to zruší všetky nastavenia, kontakty, uložené veci atď. To radšej nebudem sťahovať nové aplikácie. Ale je to škoda:/ Ak ozaj neexistuje iná možnosť, než celkový reset.
misoft
02.01.17,09:52
Ak máš SIM kartu - a to určite máš - presuň si kontakty na SIM kartu, ak sa dá, ulož si aj heslá a nastavenia, možno na SD kartu - a urob reset. Nastavenia potom z SD karty vrátiš späť, kontakty zo SIM karty sa daj previesť späť (alebo na SIM karte nechať a prístup nastaviť len na SIM kartu).
Ailise
21.01.17,10:18
Dakujem, ale netusim, ako previest nastavenia a ostatne veci na SD. Riesenim by bola mozno synchronizacia cez OneDrive, ale ani tam sa podla mna neda synchronizovat vsetko. Naviac nemam s tym skusenosti, bojim sa, ze by sa mi to potom vsetko nepodarilo vratit spat. Mam tam aj par aplikacii (aj jednu rozohranu hru a nechcem prist o prejdene levely:D), aplikaciu kalendar, kde mam poukladanych kopu veci a dalsie a dalsie veci. Naviac aku mam istotu, ze sa to nestane znovu? To mam kazdeho pol roka to takto komplikovane riesit? Uvazujem, ze by som este zasla do predajne operatora, ci mi nejak nepomozu. Ale niekde som citala, ze to niekto s rovnakym hlasenim spravil a nevedeli mu pomoct
buchač
21.01.17,10:31
Na presun kontaktov a iných vecí použi
https://www.google.sk/search?client=opera&q=nokia+lumia+do+pc&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Následne daj tvrdý reset.
Potom skopíruješ kontakty späť.

Nemám Lumiu...ale nové aplikácie, ktoré mi občas ponúka mobil (ten od starého uja), nejak neakceptujem...alebo ich vyriešim raz za čas.

Aplikácie do telefónu z obchodu už ani nespomínam. Nejak nevidím dôvod...ale to som ja. Mobil mám na jeho pôvodný účel a nie na hranie.