ajuschka
03.01.17,14:54
Ahojte poradaci. S manzelom sme sa rozhodli stavat a tak sme vo faze vyberu projektu. Papierovo nam vyhovuje Euroline Aktual 27 - dvojposchodovy domcek.
Kedze sme ale trosku slabsi v predstavivosti, radi by sme ho videli aj postaveny a idealne ho aj navstivili, aby sme zistili ci nam rozvrhnutie a priestor v nom vyhovuje. Predsalen je dom velka investicia a nechceme potom plakat :).
Na stranke Euroline je zaznacene kde taketo domy uz stoja, ale samozrejme ku kontaktu sa clovek nedostane.
Preto sa na vas obraciam s prosbou - nepoznate majitela takehoto domceka v okoli BA, SC, TT, DS, GA, pripadne NR? Radi by sme sa prisli na taky dom pozriet, fakt nie sme zlodeji :)

dakujem!!!
ivka70
03.01.17,14:44
Preco sa neobratite priamo na firmu, aby vam prehliadku vzoroveho domu zabezpecila? Ved oni chcu predat projekt, nech sa snazia.
ajuschka
03.01.17,14:47
mnooo povodne som aj chcela, ale prisla som na central firmy, a tam sedela taka nemastna neslana lekla ryba, ktora sa tvarila ze tam asi zomrie ak bude musiet nieco urobit.... poziadala som ju o projektovu studio, vytlacit 5 stranok z pocitaca jej trvalo asi pol hodiny. spytala som sa jej prave na toto a ona ze jedine co mi da je zoznam dedin kde taky dom podla nich stoji, a dovi. ani bu ani mu. velmi divna teta.... preto hladam radsej sama.
ivka70
03.01.17,14:51
Pri takom pristupe by som isla radsej ku konkurencii, podobne domy ma viac firiem v ponuke
ivka70
03.01.17,14:53
Inak, na stranke modrastrecha.sk skor najdes niekoho, to je stranka urcena prave stavbarom, skus
jezo421
04.01.17,05:30
Euroline robi len projekty, takze nema k dispozicii ziadne vzorove domy. Keby si od nich kupila projekt, pacilo by sa ti, ak by ti tam posielali cudzich ludi na obhliadku?
Ale pri troche snahy si par takych domov viete najst aj doma pri PC, staci pouzit street view. A potom uz len skusit zazvonit.
EvaB
04.01.17,06:22
Súhlasím s jezom, nie každému sa páči prehliadka cudzích ľudí. Máme tiež dom od Euroline (2008). Aspoň boli ochotní vypísať všetky mestá a obce, kde ten dom stál. A stálo nás to veľa času nájsť zopár domov. Prvý dom sme po obhliadke zvonku zavrhli - v skutočnosti nebol taký, ako na obrázku. Vybrali sme si nový. Tam sme znovu našli niekoľko domov a u jedného sme ho prezreli zvnútra. Ten človek nám dal zopár tipov, čo by zmenil, keby ho staval znovu. veľmi nám to pomohlo. Takže len hľadať, nie je to jednoduché, ale stojí to za to. Aj obhliadka zvonka pomôže, takmer každý dom mal nejakú drobnú úpravu, veľa z nich sme potom využili.