Cmacka
05.01.17,07:55
Zdravim vsetkych a prajem pekne rano.Chcela by som vas poprosit znova o radu..22.11.som mala dalsie pojednavanie k zruseniu striedavky a stanoveniu vyzivneho na syna.Podanie som davala 30.12.2015.V mojom pripade uplne bormalne,ked ma rozvadzal pezinsky sud 5rokov.Spolu s, advokatkou som ziadala sudkynu 16.6.2016,po tom ako som sadozvedela odbyvalej priatelky exmuza,ze sa pokusil 2x o sebevrazdu,pokicajti ho odviezli na psychiatriu v tt a bol tam 5dni priviazany,berie 4druhy pesychofarmak a chodi do bb psychologicke raz mesacne,aby si vyziadal tieto dolezite dokazy od primarky psychiatrie v tt a psychologicky sukrombej v bb.Do pojednavania 22.11.si ich nevyziadala.Moj syn ma psychicke postihnutie,nespecificku vyvojovu poruchu,poruchu reci,adhd,na dalsiu vysetrenie autizmu cakame.Od necelych 3rokov chodim po psychologoch,psychiatroch,neurologoch..3roky po sebe sme boli na detskej psychiatrii hospitalizovany na pozorovani,chodil do specialnej pripravky,teraz absolvuje zakladnu skolu s asistentom aje integrovany.Vsetky vysetrenia davame do spisu a sudkynu to nezaujima.Ani pri rozvodovom konani a, teraz tiez nie.Od lekarov mam potvrdenie,ze syn ma byt v domacom prostredi pri matke a nema byt vystavovany stresom!Sudkyna dala syna exovi,aj napriek odporucaniu lekarov,lebo ten tvrdi,ze synovi nic nie je en si vymyslam,kazdy druhy vikend sobotu o 9.00 do nedelo 15.00.Uz pred dvoma rokmi rozhodla ina sudkyna pri rozvode o striedavke obtyzden,ale ex po tom ako skoncil na psychiatrii a byval v bb s priatelkou si nastastie prestal brat syn.Syn vzdy po navsteve u ex bol agresivny aj voci mne,dostalaval horucky,hnacky a dokonca aj prestal chodit pri jednej navsteve u exmuza a na Kramaroch vo fakultnej nezistili pricinu preco!!Psychologicka tvrdi,ze to koli traume a psychicky zle znasa odchod odo.mna.Aj napriek tomuto vsetkemu rozhodla sudkyna,ze zveri syna exovi a dokonca nakazala kokiznej opatrovnicke aby chodila casto neohlasene ku mne kontrolovat ci som doma so synom!!!!Chodim 2-3x do tyzdna mimo Sk brigadne za pracou a moja mama a priatel je v tom case so synom.Syn je s mojou matkou od narodenia a s priatelom si dobre rozumie.Sym moze byt v skole len s asistentkou a to od 8.00-14.00,do vtedy je platena skolou.Ja nestiham ho v tom case odniest a zobrat so skoly,iba mama alebo priatel.Je v domacom prostredi.Ma vobec na taketo rozhodnutie pravo sudkyna?!Podotykam,ze ex nepracuje uz druhy rok lebo sa vyhyba plateniu vyzivneho,ale on tvrdi ze koli zdravotnemu stavu.Az v novembri na pojednavani priznal,ze ho zbili policajti pri zakroku a od vtedy je na pn...ucelovej pn.Ako sa mozem prosim vas branit voci rozhodnutiu sudkyne?Mozemna takto psychicky deptat na kazdom pojednavani?Ignorovat vsetky synove vysetreniea a nariadovat taketo absurdne nariadenia?!Zverit psychopatovi dieta,hoci to lekari neodporucaju ?!M
oja advokatka tvrdi,ze musim pockat do aprila na dalsie pojednavanie.Dakujem velmi za pomoc.
viktorviktor
05.01.17,13:34
ano, predsedovi okresného súdu, ak sťažnosť smeruje proti sudcom (vrátane podpredsedu okresného súdu), súdnym úradníkom alebo zamestnancom tohto okresného súdu, ktorí plnia úlohy pri výkone súdnictva.

http://wwwold.justice.sk/wfn.aspx?pg=h451&htm=l3/l331.htm
buchač
05.01.17,15:28
Text som nečítal ....zbytočne dlhý, detailný.
Odpoveď je jasná.

MOŽEŠ sa sťažovať...vždy sa môžeš sťažovať a nie iba na súdoch.
No všetko je potrebné dokázať.

P.S.:
V súvislosti s inou témou máš smolu...
http://www.porada.sk/t292321-je-postup-policie-spravny-pri-setreni-trestneho-oznamenia-neplatenia-vyzivneho.html#post2915824
Cmacka
08.01.17,17:24
Ďakujem pekne za užitočnú radu☺
Cmacka
08.01.17,17:26
Je dlhý,ale pre opis situácie potrebný..si myslím.Pokúsim sa nejako domôcť právana spravodlivosť...včera som sa dozvedela bonus..policajt je synček poslanca v Modre
dmc
09.01.17,09:50
a co...kazdy je niekoho syn. Fakty....a nie predsudky !!