siskal
07.01.17,15:27
Vratenie vymazaneho textu !!!

Text Changes
-
s prietelkou som uz 5 rokov,ona je rozvedena a ma dve deti ktore ma v opatere jej exmanzel. Ja deti nemam ziadne. Nedavno mi oznamila ze ona so mnou deti nechce lebo uz ma dve svojim exmanzelom. A ona si chce uzivat zivot tz.chodi k susedke kde popijaju. Co sa svadby týka ,mne povedala ze mna si nikdy nevezme. Rozviedla sa v roku 2012 a stale nosi priezvisko svojho exmanzela. Myslite ze ma pre mna zmysel zostat v takomto vztahu z ktoreho ja nemam nic?
Tweety
07.01.17,14:29
Nie, nemá.
afrikánka
07.01.17,14:33
Sám si kladieš otázku, vidieť, že uvažuješ nad budúcnosťou takéhoto vzťahu.
Moja rada? Ukonči to, život ti určite poskytne príležitosť stretnúť vhodnejšiu partnerku.
lujza.j
07.01.17,14:37
5 rokov si "robil" čo?!ked až teraz si sa zadumal....
kukučka
07.01.17,14:42
A ty si čo myslíš? Ja by som utekala kade ľahšie.Matka, ktorá deti nechala otcovi? Čo si si vôbec od takého vzťahu sľuboval? Ani sa nepýtam, koľko máš rokov.
misomiso
07.01.17,16:54
Ty by si ju chel opustit? Chuderu, ked teraz musi chodit popijat k susede, lebo ma stres z toho, ze na nu tlacis so sobasom? Mal by si si ju udobrit, kupovat jej nejake luxusne darceky, znackovu pijatiku a potom, mozno raz si ta aj zoberie.
vulxy
07.01.17,16:57
samozrejme ze ma...vies aka to vzacnost najst zenu ktora sa nechce vydavat a mat deti:)...
Terezia13
07.01.17,17:05
ona si zrejme užívala život aj pri prvom manželovi, deti zrejme bola len taká životná náhoda, preto jej nevadilo, že boli zverené prvému manželovi, teraz záleží len na tebe, či chceš mať skutočne rodinu so všetkými povinnosťami - ak áno, u tejto priateľky to nenájdeš
Dáša_
07.01.17,17:16
ak ti ten vzťah aj niečo dáva, prečo nie? :D
Tweety
07.01.17,17:19
ak ti ten vzťah aj niečo dáva, prečo nie? :D
Veď píše, že z neho nemá nič.
buchač
07.01.17,17:34
z ktoreho ja nemam nic?
Určite ? Fakticky ? Naozaj ? Pravdivo ? Úprimne ?
Dáša_
07.01.17,17:35
ak ti ten vzťah aj niečo dáva, prečo nie? :D
Veď píše, že z neho nemá nič.

neverím, že niekto môže roky vydržať vo vzťahu, ktorý mu nič nedáva :D Možno má aspoň uspokojivý sexuálny život. Alebo je partnerka taká trieda, že sa tým môže chváliť medzi kamošmi a všetci slintajú ....
Tweety
07.01.17,17:51
To, ako je to naozaj, nevieme, kedže autor debatu založil a ani nečakal na jej vỷsledok.
afrikánka
07.01.17,17:57
To, ako je to naozaj, nevieme, kedže autor debatu založil a ani nečakal na jej vỷsledok.Nečakal.
Asi mu stačila tá prvá odpoveď :)
kopretinka
07.01.17,19:09
Rozviedla sa v roku 2012 a stale nosi priezvisko svojho exmanzela.
no a?
dmc
07.01.17,20:30
vztahy su vztahy a tam je tazko radit. Zaujimave je ze o deti sa stara exmanzel. Vo svojom okoli hadam nepoznam zenu ktora by sa po rozvode vzdala starostlivosti o svoje deti. Ked tam este striedava starostlivost -ale to aby sa vzdala uplne to fakt nepoznam. Aj ked situacia mohla byt ina ako ju vidim ja. Ak ty deti a vyrovnany vztah chces tak nieje velmi co rozmyslat.