ventilka
06.07.06,13:31
Prosim poradte, ak mate lampu Bioptron, ci ste s nou spokojni. Chcem si ju kupit a je to dost penazi, tak zistujem ci to nie je len velka reklama a ci naozaj funguje. Dakujem
dari1
06.07.06,12:05
kupili sme ju, ked otec lezal, liecili sme tým dekubity, celkom to pomahalo. Ja som pri jej pouzivani dost lajdak, synator na akne nechce pouzivat, tak ti nedam relevantny nazor. sestra je s velkou lampou spokojna. Ja mam malu.
Zoltán Kovács
06.07.06,14:09
Už asi 10 rokov máme v rodine lampu Bioptron. A koluje v rodine. Ja osobne mám s ním veľmi dobré skúsenosti. Pri hojení rany po operácii, pri bolesti hlavy, nádche atď....
lenkak
06.07.06,14:15
M3G
06.07.06,14:18
Prosim poradte, ak mate lampu Bioptron, ci ste s nou spokojni. Chcem si ju kupit a je to dost penazi, tak zistujem ci to nie je len velka reklama a ci naozaj funguje. Dakujem

Ak dokážeš seba presvedčiť, že to funguje, bude to fungovať. T.j. niekomu pomôže aj to, že vie, že má doma "zázračnú lampu".
bepo
06.07.06,16:10
A Aladínovu lampu ste nevideli? Už ju dlhšie hľadám :D
M3G
06.07.06,16:19
A Aladínovu lampu ste nevideli? Už ju dlhšie hľadám :D

Aj ja by som ju potreboval, ale nie pre seba.

Vedel by som ju dobre predať....
Elena Navrátilová
06.07.06,16:27
Ja by som ju nepredala, ale každému by som niečo splnila pomocou lampy. Ale nesmelo by to byť len kvôli márnosti.
M3G
06.07.06,18:23
Ja by som ju nepredala, ale každému by som niečo splnila pomocou lampy. Ale nesmelo by to byť len kvôli márnosti.

Každému by si splnila jedno želanie.

Ak by som mohol poprosiť, moje jediné želanie by bolo: "Aj ja chcem takú lampu":D
Elena Navrátilová
06.07.06,18:26
No ale sa musíš postaviť do radu až za mňa. A vôbec now how sa nemá preberať. Až ju budem mať ja tak sa moýno ani nepriznám že ju mám a potom na základe dôkladného zváženia uznám čo komu podaruejm pomocou tej lampy. Lebo by mi ju všetci závideli, nakoľko sme na Slovensku, vieš?
M3G
06.07.06,18:36
No ale sa musíš postaviť do radu až za mňa. A vôbec now how sa nemá preberať. Až ju budem mať ja tak sa moýno ani nepriznám že ju mám a potom na základe dôkladného zváženia uznám čo komu podaruejm pomocou tej lampy. Lebo by mi ju všetci závideli, nakoľko sme na Slovensku, vieš?
Ja som Ti chcel iba pomôcť, lebo sama by si to asi nestíhala. Mno ale keď budú 2 lampy....
Elena Navrátilová
06.07.06,18:38
No dobre, potom sa dohodneme na korportion. OK?
Ketrin01
14.02.08,19:44
Biolampa je super, ale najlepsia je nie Bioptron ale Biostimul - vrelo odporucam! Bioptron zaspal dobu.
Timka1
14.02.08,20:24
Biolampa je super, ale najlepsia je nie Bioptron ale Biostimul - vrelo odporucam! Bioptron zaspal dobu.

Ketrin, aký je rozdiel medzi lampou Bioptron a Biostimul. Prečo je práve tá Biostimul lepšia?
universa
14.02.08,20:42
Nie je to reklama naozaj pomáha mám už snou skusenosti vela krát mi pomohla
Timka1
14.02.08,20:50
Nie je to reklama naozaj pomáha mám už snou skusenosti vela krát mi pomohla

Chcela som si kúpiť od Zepteru Bioptron, ale Ketrin napísala, že Biostimul je lepšia, tak teraz premýšľam, že prečo a neviem sa rozhodnúť.
Ketrin01
15.02.08,07:42
Ahoj Timka. Mozem ti ju len odporucat. Bioptron funguje tiez a nemozem povedat, ze je zla, ale skutocne zaspala dobu. Licenciu kupili uz pred 30timi rokmi a odvtedy to nijak nevylepsovali. Mamina znama si kupila Bioptron a neskor ked sa dozvedela o tejto lutovala. Biostimul je od ceskej firmy, na rozdiel od Zepteru stale vynovuje svoje lampy a dava na trh novsie a vylepsene varianty. Ma tiez viacero druhov z ktorych sa da vybrat. A to je lacnejsia ako Zepterka. Da sa kupit lacnejsia varianta BS 102, tu som si kupila pred dvoma rokmi ja a teraz rozmyslam ze ju predam a kupim si tu drahsiu ale vykonnejsiu a bez snury. Nie som potom odkazana ze musim sediet pri zastrcke ale mozem to pouzivat aj pri beznych pracach v domacnosti, lebo to ma drziak na telo. Kvoli zubu mudrosti som trpela casto na zapalene a zahnisane dasno. Raz som si zabudla biolampu doma a bola som 2 tyzdne v zahranici a zrovna mi to zahnisalo, napuchlo to a strasne bolelo, ze som musela brat silne lieky od bolesti a to aj 3 denne, sa to nedalo vydrzat inak ta bolest. Tak som lutovala, ze nemam biolampu pri sebe. O mesiac sa mi to zahnisalo zase ale hned som si to zacala svietit a bolest do druheho dna uplne presla, vobec mi to tak hrozostrasne nenapuchlo ako prvy krat. A to som biolampe na zaciatku neverila, ked to moja mama kupila, hovorila som, no jasne, pozname take veci co liecia vsetky choroby na svete, to je podvod. Mama o tom bola presvedcena a hovorila vyskusaj, uvidis. Vyskusala som a za kratko si kupovala vlastnu. Presvedcila ma hned na prve pouzitie. To som zrovna kvoli vysadenej antikoncepcii mala bolesti v prsnikoch. Nasvecovala som si len jeden prsnik a za kratko ma ten nebolel, na rozdiel od druheho. Druhy krat som to pouzila na herpes na pere a tiez pomohlo. Dokonca sa mi prestal robit herpes uplne, uz som min. rok a pol nemala, hoci predtym som na to trpela dost casto. No proste neviem si to vynachvalit. Kupovala som to zo stranky www.biolampa.info , je to mila pani s ktorou ciastocne som v kontakte aj po kupe a vzdy ked sa potrebujem s niecim poradit, je velmi ochotna.
Timka1
15.02.08,09:13
Ďakujem Ketrin za odpoveď, pozerala som na ne presne na tej stranke. Potrebujem hlavne kvôli deťom, často majú nádchy a sú prechladené. Pekný dník.
Ketrin01
15.02.08,18:50
Tak to budes spokojna. Ak by sa stav na zaciatku zhorsil, tak sa nelakaj, je to normalne a casto sa to stava, hoci nie u kazdeho. Preto je lepsie na zaciatku nasvecovat menej. Drzim palce.
suzanne32
03.12.09,12:54
Dobrý deň.

Mám doma bioptron aj s farebnou terapiou, len sa nejak neviem vysomarit ako ju mam spravne pouzivat. Z toho programu neviem citat co a ako. Xela by som to hlavne na plet- akne. Moze mi niekto poradit ako postupovat??Ďakujem.