mirgal66
11.01.17,20:23
jedná sa o dceru 24ročná po skončení Vš dostala stredne ťažkú depresiu,počas dvoch rokov sa liečila aj lieči ,vlani v oktobri nám priznali ID 45% a teraz prišlo rozhodnutie o sume vo výške 68€,,,,do konca januára by sa dalo odvolať o výške ID,,,či sa nedá doplatiť tie dva roky dozadu čo viac marodila ako pracovala pri tejto diagnoze,aby sa jej zvýšil ID o nejakú vyššiu sumu.... vopred ďakujem za rady,,,na SP tvrdia,že sa nedá a nemá to význam,,tu som niekde čítala,že to ide,,,tak neviem aký je postup
karakul
11.01.17,19:40
bližšie k tomu nič nemáš čo povedať?
Xanti
11.01.17,20:43
Doplatiť sa dá iba obdobie kedy bola evidovaná na UP, a tiež kedy študovala po 16 roku veku. Ideálne je doplatiť nejaké obdobie od jej 16 roku veku do 31.12.2015 niektorí z týchto rokov, samozrejme nedá sa doplatiť za obdobie kedy bola zamestnancom a bola na PN.
babatko77
28.02.17,15:13
dobry den tiez mi priznali taky super dochodok mam este cas sa odvolat voci rozhodnutiu a vypoctu asi 15 dni a chcem si doplatit presne tieto dva roky ale na socialke mi tvrdia ze mi to uz nepomoze pri invalidnom ale az pri starobnom