drobny trupik
13.01.17,11:51
Dobrý deň, prosím o radu. Zamestnávateľ ( právnická osoba) zabezpečuje stravovanie prostredníctvom inej právnickej osoby. ( Dodávateľská právnická osoba vozí obedy zamestnancom priamo na pracovisko). Dodávateľská právnická osoba na konci mesiaca fakturuje zamestnávateľovi odobrané obedy v sume 3,10 eur s DPH / ks. Zamestnávateľ prispieva zamestnancom 55% z ceny obeda ( 1,705 eur / ks), sumu 1,395 eur / ks si platí zamestnanec. Je to tak správne?
Lebo čo čítam, tak cena minimálnej hodnoty stravovacej poukážky má byť 75% zo 4,50 eur - čiže nejakých 3,375eur / ks.
Ale ako to mám docieliť, keď ten dodávateľ si účtuje za ten obed len 3,10 eur? Akým spôsobom to docielim? Že vydám interný predpis , v ktorom uvediem, že budem prispievať viac ako 55 %, aby sa tá hodnota dorovnala?
Alebo ak mi tá dodávateľská firma obedy dováža a následne fakturuje, je to v tomto prípade OK?
Môžem prispievať a zároveň si daňovo uznať 55 % z ceny 4,50 eur ( čiže 2,475 eur) ak na faktúre za obed mám sumu 3,10 eur / ks?
Ďakujem pekne za odpovede a rady.
Tweety
13.01.17,10:54
Dodané obedy sú v poriadku. Zamestnávateľ nijako neporušil paragraf 152 ZP. Pletieš dokopy dva rôzne druhy zabezpečenia stravovania. Pozri si ten paragraf bližšie.
veronikasad
13.01.17,10:55
Stravovacia poukážka=gastrolístok, čo nie je Váš prípad. Vtedy musí byť jeho hodnota 75 % ceny stravného.

Postup zamestnávatela je správny, ak chce byť voči zamestnancom štedrejší, môže im prispieť vo vyššej sume (až 55 % z aktuálnej ceny stravného pri prac.ceste) + príspevok zo sociálneho fondu.

Príspevok zamestnávatel sa počíta z ceny jedla bez DPH (s nárokom na odpočet DPH) a príspevok zamestnanca sa navyšuje o DPH "na výstupe", ak je zamestnávatel platitelom DPH.
drobny trupik
13.01.17,11:26
Ďakujem za odpoveď. asi ma zmiatlo toto znenie paragrafu:
"Pri zabezpečovaní stravovania zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, sa cenou jedla rozumie hodnota stravovacej poukážky. Hodnota stravovacej poukážky musí predstavovať najmenej 75% stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu "
drobny trupik
13.01.17,11:28
ďakujem pekne za odpoveď. a ak chce prispievať vyššiu sumu, tak musí dať k tomu nejaký interný predpis s účinnosťou od kedy?
Tweety
13.01.17,11:29
To je správne ,tak to je pri SL.
drobny trupik
13.01.17,11:42
ok, už mi to je úplne jasné.
veronikasad
13.01.17,11:43
ano, zamestnávatel by mal mať spracovanú internú smernicu pre stravovanie zamestnancov.