specinka
13.01.17,17:14
Dobrý deň. Prosím Vás pozná niekto lottoland? Máte s tým skúsenosti ?? Ďakujem
misoft
13.01.17,17:23
specinka
13.01.17,17:37
Prvý článok je z 20.10.2015 druhý z 9.9.2015 a tretí z 13.2.2015 takže to je dobre dva roky staré.
Ja sa pýtam či náhodou nemá niekto skúsenosť teraz v blízkej dobe.
A ja som nenapísala že tipujem ja len som sa chcela slušne opýtať.
misoft
13.01.17,17:42
Ešte si to nepochopila? Či pred dvoma rokmi, či teraz - nemajú licenciu na prevádzkovanie lotérie! Teda je to nelegálne stávkovanie s nejasným výsledkom....
jandi
26.10.17,18:52
Spolocnost Lotoland, jediny kontakt na nich je cez mail, nijako inak sa s nimi neda komunikovat, na maily vam odpoveda stale ta ista osoba, a dookola odpisuje to iste. automaticke odpovede, uplen od veci, oni si snad ani neprecitaju co sa pytate. chcem zrusit ucet u nich a dostat naspat peniaze, je to par supiek, ale tak nenecham im ich. na to aby vam ich vyplatili potrebuju overit identitu, bud hccu od vas obciansky alebo vodicky. Tak pisu vo svojich podmienkach, ze musite mat osemnast, (mimochodom to ci mate osemnast zistuju az pri vyplateni moznej vyhry a nie predtym nez im poslete peniaze a hrate. Zaslala som im kopiu vodicaku, napisali, ze si mam skontrolovat ucet ze nieco nesedi. Na otazku co mam kontrolovat neodpovedali. Mesiac nereagovali na moje dotazy preco mi neoveria identitu. raz pytali zadnu stranu OP, pytala som sa preco ked nemate ani prvu stranu, neodpovedali. Az po mesiaci mi napisiali ze chcu druhu stranu VP, (mimochodom, na nej nie je nic k overeniu identity cloveka). Tak som im ju zaslala. Zas sa nic nedialo. Otravovala som ich mailami, raz napsiali, ze chcu druhu stranu OP, zas som sa pytala preco, ved chce ste chceli VP a to som zaslala. Na to mi pride zas mail, ze chcu druhu stranu VP. Tie maily su rovnake akoby ich kopirovali a len tak proste zasielali. Podla mna nevyplacaju vyhry, mozno en niekomu nejaku vacsiu, ale ked ide o par eur, tak sa takto zahravaju, pripada mi to akoby cakali, ze to vzdam a necham im tam tych 20 eur. To co pisu v podmienkach o tom ako rychlo dopovedaju a vyplacaju nie je pravda. dajte si na nich pozor. Odpovea len jedna osoba, aj to len stale to iste. ziadny kontakt iny nehcu dat, nedopatrate sa k nicomu. Ked som im napsiala preoc robia problem, ze chcem proste ten ucet zrusit a odist z ich stranky, tak mi prisla odpvoed, ze oni problemy s licenciou nemaju, a to som sa ich na to ani nepytala ani licenciu nespomenula. PODVODNICI su to.
KoxXxo
26.10.17,20:46
Zažite svoj Americký sen...
buchač
26.10.17,20:55
...a slovenská hlúposť.

Nejak som nechcel reagovať, ale keď si načal ?
Posielať niekomu, len tak... fotokópie občaňáku, vodičáku ? Následne by chceli pas, rodný list, meno švekry za slobodna....atď.

Nie som síce nejak paranoik ohľadom zneužitia dokladov, no čo je veľa, to je príliš...
...a za 20€ si trhať žily ?
limka
14.03.18,08:19
su to zbojnici pridete aj o vklad zaregistrujete sa zaplatite min.10eur a uz sa viac neprihlasite system vas nepusti neodporucam podvodnici