miroslav.stofa
14.01.17,18:04
CA modul Conax

Viete mi prosím poradiť prečo keď prijímam kódované programy cez DVB-T a vložím modul (priamo od poskytovateľa), tak okamžite TV vypíše chybu "nie je signál", hoci signál TV má? Ďakujem.
misoft
15.01.17,10:41
Aký televízor?
Najskôr študuj: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Zadávanie otázok
Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke.
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Krištáľové gule sa nám už minuli, tohtoročná zásielka mešká!
ivka70
15.01.17,10:47
Nazov otazky nevycitaj zadavatelovi, cela otazka bola v nazve a pokusila som sa aspon takouto upravou to zmenit.
Ak to nevystihuje otazku, navrhni nieco ine.
misoft
15.01.17,10:50
Ivka -upozorňujem ho na duplicitu a na Etiketu Porady - pokiaľ chce odpoveď, musí dodať potrebné informácie!
miroslav.stofa
15.01.17,10:54
Upozorňujem, že toto sa nedá zložiť do dvoch - troch slov, takže mi prosím nikto nevyčítajte ako som to reprodukoval.. Niektorí ľudia sa tvária na super mega odborníkov a sú leniví na to aby pričítali jednu vetu. Všimol som si, že podobný prístup nie je len v tejto otázke, ale všade. Nerobí to dobré meno. Len sa tu zbytočne odpovedá somarinami. Pri zadávani otázky sa dávajú nápovedy ako to napísať, a riadil som sa nimi, tak prosím neprúďte. Nie som nesvojprávny, a viem ešte ako zreproduktovať otázku.
miroslav.stofa
15.01.17,10:54
A ešte, potrebné informácie nedodám. Čo si ich mám vymyslieť?!
sosak
16.01.17,06:32
Asi v module nemáš vloženú kartu od poskytovateľa služby. Samotný modul na prijímanie kódovaného príjmu DVB-t nestačí.
misoft
16.01.17,10:44
Bisťu! AKÝ televízor? Nie všetky majú v sebe zabudovaný DVB-T tuner - sú aj také, ktoré majú len DVB-C, DVB-S tunery! A ak nemáš DVB-T tuner - darmo tam budeš strkať CA modul Conax s kartou na ´dekódovanie terestriálnych digitálnych programov, keď to televízor nevie spracovať pre rozdiel frekvencií!
POCHOPIL SI konečne?
A že sa nedá napísať dvoma-troma slovami -na to je predsa doplňujúci popis pod otázkou - tam sa dajú napísať VŠETKY potrebné informácie. Toto si preštuduj!
http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html "Otázka - zadanie otázky"
misoft
16.01.17,10:46
A nielen kartu a modul, ale i telka MUSÍ DVB-T podporovať - mať na to tuner!
Lenže Mirko sa rozčuľuje, či nám to nestačí, či si má niečo vymyslieť.
Nie sú informácie, nebude odpoveď.