Jarka 1
15.01.17,08:44
Vážení ortodoxní poraďáci,
to, že úroveň porady dosiahla svoje dno je len vďaka nám. Postarali sa o to naše nechutné hádky, reakcie na nicky, s ktorými máme vzájomne nevybavané účty z minulosti pre vzájomné urážky. Averzia voči ľuďom, ktorých ani nepoznáme.

Uzatváranie a mazanie tém nie je liek, lebo sa založia vzápätí iné.
LIEKOM JE, ABY SME SI VSTÚPILI DO VLASTNÉHO SVEDOMIA.

Je zbytočné obviňovať Richarda, tak, ako som to robila doteraz aj ja. Stačilo, aby som sa pohrabala v niekoľko rokov dozadu starých príspevkoch a pochopila som, že aj keby sa tu Richard zmenil na dobermana, tak nič nevyrieši.
RIEŠENIE MÁME KAŽDÝ SÁM V SEBE, VO SVOJOM MYSLENÍ.

Veľmi prosím všetkých, ktorí so mnou súhlasia, aby nijako nereagovali na tento príspevok. Nech sa nezmení na preteky o plusové a mínusové body.

Hlavne sa tu nezačnite obhajovať, lebo obhájiť sa treba pred vlastným svedomím a tak, aby sme mali svedomie do budúcna čisté.

Prajem všetkým pokojné nedeľné predpoludnie. Uvarme si všetci kávu a trošku sa zamyslime :) .
Ing. Ľubomír Janoška
15.01.17,08:09
Navrhujem založiť klub nemínuskovačov.
veronikasad
15.01.17,09:52
Hlásim sa za člena
kopretinka
15.01.17,09:57
veď si vytvorte miniporadu,nemusíte tu o tom vypisovať a pluskovať........ja zo zásady nie som s nikým v žiadnom "klube" nemôže to potom byť zneužité voči mne...
Terezia13
15.01.17,11:14
aj ja sa hlásim
Ing. Ľubomír Janoška
15.01.17,14:37
@kopretinka:
Toto som nepochopil, ako môže niekto zneužiť, že nedávam mínusky? Tak, že mu ich nevrátim? Aj tak neviem, komu ich mám všetky povracať :)
kopretinka
15.01.17,21:36
hovorím všeobecne o akomkoľvek "klube".......možno tu existuje aj klub vzájomnesipluskujúcichzakaždúhovadinu.
vlado 33
16.01.17,07:23
Mali by ste si rozdávať včielky a prasiatka..... niekedy mi to tu pripadá ako v škôlke.
willma
16.01.17,07:47
a čo mladé zutekalo a čo staré nevládalo... Ale myslím, že odtiaľto zutekalo skoro všetko, čo si chcelo zachovať duševné zdravie až na pár splachovacích - ku ktorým sa hlásim :D