r_e_n_e
16.01.17,09:18
Cital som tento clanok:
https://dennikn.sk/blog/7-rad-ako-si-vylepsit-matersku-za-90-dni/

Avsak nie som si uplne isty, ci ma manzelka na lepsiu matersku narok.
Najvacsi otaznik je kvoli plateniu nemocenského poistenia po dobu 270 dní za posledné dva roky.

Manzelka isla na matersku este 5.8.2014. Nastupila do prace na polovicny uvazok 1.4.2016. Medzitym bola samozrejme s malym aj na PNke, takze neviem, ci sa aj doba na PNke rata do tych 270 dni. Boal spolu asi 3 mesiace...
Kazdopadne na polovicny uvazok mala 450 Eur, takze nesplna ani podmienky 1260 Eur na mesiac.

Termin nastupu na matersku mame 12.5.2017, tak by som vas poprosil co najskor o radu, ci sa to da.
Dakujeme.
veronikasad
16.01.17,09:26
počas rodičovskej dovolenky pracovný pomer trval ?
veronikasad
16.01.17,09:37
Podmienku 270 dní nem.poistenia splňa, doba PN sa započítava do celkovej doby nem.poistenia.

Ak by chcela materské z nového nem.poistenia, toto musí trvať minimálne 90 kal.dní bez PN. Nárok na materské sa neprepočítava na plný úväzok, materské sa vypočítava z vymeriavacieho základu za rozhodujúce obdobie.

Ešte doplním, ak chce materskú z nového vymer.zakladu u iného zamestnávatela, musela by ukončiť súčasný pracovný pomer. Lebo do 270 dní nem.poistenia sa započítava aj predchádzajúce ukončené nem.poistenie. Ak to neurobí, nárok na materské z nového prac.pomeru jej nevznikne.
r_e_n_e
16.01.17,10:03
Dakujem Veronika za odpoved.
Mozes mi napisat z coho za vymeriava zaklad a za ake obdobie? Z nového nem.poistenia!? Cize musi mat druhy polovicny uvazok na 1300 Eur/m?!

Manzelka sa vratila na "polovicny uvazok" do prace po materskej 1.4.2016 za hrubu mzdu 450 Eur/mesiac a nema ziaden dalsi prijem.
Avsak ma moznost sa zamestnat na dalsi polovicny uvazok u ineho zamestnavatela.
Pokial tomu dobre rozumiem tak v druhej praci jej staci 850Eur/mesiac, kedze vymeriavaci zaklad sa rata zo zavislej cinnosti zamestnanca a tym padom z oboch cinnosti. Je to tak?
Dakujem.
veronikasad
16.01.17,10:18
Rene, ak chce materskú z nového vymer.zakladu u iného zamestnávatela, musela by ukončiť súčasný pracovný pomer. Lebo do 270 dní nem.poistenia sa započítava aj predchádzajúce ukončené nem.poistenie. Ak to neurobí, nárok na materské z nového prac.pomeru jej nevznikne.
Katy a R
16.01.17,11:17
Ak myslíš, žeby mala nárok na materské z dvoch poistení - tak to by musela splniť podmienku trvania poistenia 270 v obidvoch poisteniach. a ak má len jeden PP - a tento nechce ukončiť - tak to už nepôjde.
Ak by chcela materské z nového PP - tak platí, čo napísala Veronika.