Pavla P
07.07.06,07:57
Zdravim vas,
takto pred vikendom potrebujem pomoc. Archiv som uz prehladala, ale nenasla som to, co potrebujem.

Potrebujem radu:
- mam zastupovat fy (som v nej zamestnana) v plnom rozsahu na vopred neurcene obdobie (vo vsetkom - na DU, otvaranie uctov, na SP, ZP, mestskych uradoch, rokovaniach ... ) .. ake by bolo najlepsie splnomocnenie?
- co vsetko musi obsahovat plna moc, aby bola akceptovana?

Alebo mi skuste poradit, ake by bolo najlepsie a pritom najjednoduchsie riesenie na tuto situaciu.
Dakujem.
DanielaT
07.07.06,06:01
my sme napisali jednoduche splnomocko, ktore bolo podpisane statutarmi a pracovnicka ho vzdy nosi so sebou resp. necha kopiu na urade do buducna. Co sa tyka banky, tak tam sme to riesili podpisovym vzorom. Ale pri otvarani noveho som si nie ista, ci bude banke stacit splnomocnenie. Skuste si dat prokuru do OR a potom to bude v pohode
Pavla P
07.07.06,06:03
DanielaT,
ta prokura znie dobre, len to dlhsie trva, ale do buducna by sa s tym dalo pocitat. Toto je dost akutne.
S tou bankou som to myslela hlavne tak, ze ci mi aspon predpripravia podklady na otvorenie uctu a potom uz s konatelom vybavim podpis aj sebe, ale myslite, ze aspon tie podklady (nech tam nemusi konatel stat hodinu) mi pripravia na zaklade plnej moci?
Pavla P
07.07.06,06:04
A co tam do splnomocnenia napisat?

- zastupovanie fy XY v plnom rozsahu ?
DanielaT
07.07.06,06:08
podklady by ti mali pripravit. Aspon v TN a NM to slo bez problemov. Textu v plnom rozsahu by som sa radsej vyhla. Nikdy nevies co z toho moze byt. My sme specifikovali konkretne veci napr. jednanie s uradmi, vypracovavanie cenovych ponuk a zavaznych objednavok, podpisovanie dohod o vykonani prace atd.