peterbub
16.01.17,11:39
Pozdravujem všetkých poradcov,

mám takúto otázku - zamestnávateľ nám prikázal prísť v jednu sobotu do roboty s tým,že to bude dopredu odpracovaný pracovný deň za niektorý deň v roku,keď nebude robota - tzv.flexi. Ja som tú sobotu odrobiť neprišiel. No a zamestnávateľ mi vo výplate za mesiac s tou sobotou strhol mzdu za tú sobotu,že som ju neodpracoval. Má na to zamestnávateľ nárok takto strhnúť mzdu dopredu ? Ja si myslím,že nie. Potreboval by som to ale podporiť paragrafom,ktorý sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť.

Vopred ďakujem za odpoveď.
veronikasad
16.01.17,10:53
Napíš to prosím trošku zrozumitelnejšie. Odpracoval si napr. zákl.fond prac.času 168 hod. a zamestnávatel ti preplatil len 160 ?
ivka70
16.01.17,11:19
Bol to nariadeny nadcas?
peterbub
16.01.17,16:25
tá sobota bola mimo zákl.fondu prac.času,bola akože nadčas ale nebol to nadčas,zamestnávateľ ju vysvetlil ako náhrada za niektorý prac.deň v nasledujúcich mesiacoch,keď nebude robota a my budeme doma.on mi dopredu strhol peniaze z výplaty za niektorý deň v budúcnosti,ktorý on chcel aby sme odpracovali tú danú sobotu
veronikasad
16.01.17,16:27
prepáč, nerozumiem ti. Zaplatil ti o jeden deň menej z toho čo si skutočne odpracoval v danom mesiaci ?
peterbub
16.01.17,16:29
to podľa mňa nebol nadčas,pretože zamestnávateľ to zdôvodnil ako práca za niektorý prac.deň v nasledujúcich mesiacoch keď nebude robota a my budeme doma
peterbub
16.01.17,16:36
nie,nie.On chcel aby som odpracoval tú sobotu,ja som ju neodpracoval,on to chcel ako náhradu za deň v budúcnosti keď nebude robota a my budeme doma,a keďže som tú sobotu neodpracoval tak mi z výplaty stiahol peniaze za neodpracovaný deň v budúcnosti
veronikasad
16.01.17,16:37
zamaž osobné údaje a prilož výplatnú pásku.
Ing. Ľubomír Janoška
16.01.17,16:55
Príkaz na prácu v sobotu bol písomný alebo ústny? Ak bol písomný, prilož sken bez osobných údajov.
peterbub
16.01.17,17:09
nejako to skúsim,ale až zajtra.zatiaľ vďaka.
peterbub
16.01.17,17:14
skúsim,ale až zajtra.vďaka.