fofonik
17.01.17,20:58
Pri praní je pračka tichá. Skrutky uchytenia bubna sú demontované. Pripadá mi to akoby bol nevyvážený bubon, pretože keď ho naprázdno potočím vždy ostane otočený vkladacím vekom smerom nadol. Je postavená na pevnom podklade a je vyvážená do vodováhy. Ostatné funkcie pračky sú v poriadku.
Laila Steel
18.01.17,08:05
Koľko rokov má práčka? Možno treba vymeniť tlmiče. Tie zvyknú odchádzať po pár rokoch.
viktorviktor
18.01.17,18:49
bubon má tendenciu otáčať sa dvierkami dolu, záleží aj od toho aký druh bielizne spolu žmýkaš / vetrovka so spodnou bielizňou bude vždy "búchať"/, tiež neúplne naplnený bubon búcha
fofonik
18.01.17,18:57
3 mesiace
fofonik
18.01.17,18:58
v pračke boli už všeliaké množstvá a druhy bielizne spolu a vždy to búcha len pri žmýkaní.
Terezia13
18.01.17,19:01
nám to práčka robila tiež, dali sme pod "nožičky" gumené podložky cca 10x10cm a prestala búchať
mahony1
30.01.17,19:57
To, ze ju mas vyrovnanu do vodovahy este nemusi vela znamenat. Skus ju pocas zmykania naklonit na jednu ci druhu stranu (staci iba o 1-2cm) a sledovat, ci sa pri miernom nakloneni prudko neznizia vibracie. Hned budes vediet, v ktorej polohe ju mas zakotvit :-) (pouzi na to sroubovatelne vysuvacie nozicky, ktore by pracka mala mat). Ak ziadny naklon nepomoze znizit vybracie, tak potom je pricina inde...
fofonik
01.06.17,13:41
Takže, ako som po všetkých rôznych skúškach predpokladal - je chybný bubon. Potvrdil mi to aj servisný technik. Videl som ako sa pri točení bubna oska vychyľuje zo svojej osi. Objednajú nový bubon a uvidím či to pomôže.