dobsony
18.01.17,20:33
Pekný večer prajem ! Moja otázka : ako preniesť dáta z vizuálného systému MRP Personalistika a mzdy do programu MRP K/S +personalistika a mzdy. Dnes som nainštalovala nový program MRP K/S kde už je modul Personalistika a mzdy ale nenájdem kde by som mohla preniesť dáta.Niekto skúsenosti ? :confused: prosím ! :) Ďakujem ;)
Žabinka
18.01.17,19:41
Dav
18.01.17,19:47
MRP K/S nemal modul Mzdy a personalistika. Údaje zo samostatného programu Mzdy a personalistika sa importujú. Denník - Funkcie -Import dávky. Vo Mzdách - Export-nastaviť vzorové účty- nastaviť adresu pre import a vytvoriť adresár.


Poznámka:
Aktualizácia odpovede po aktualizácii K/S.
dobsony
18.01.17,19:47
Ďakujem, to viem ako treba, ale tam nie je prevod dát z Mzdy a personalistika.
Dav
18.01.17,19:49
Treba ponastavovať adresáre, alebo nastaviť účtovanie vo Mzdách
dobsony
18.01.17,19:51
dobsony
18.01.17,19:54
Áno to viem, aj som používala. Ale včera som nainštalovala nový, v ktorom už je modul Mzdy a personalistika !
Dav
18.01.17,20:04
Ja mám bez Miezd, ale princíp MRP je ponastavovať adresy, kde nájde Denník a ponastavovať účty, na ktoré sa majú mzdy (alebo čokoľvek)zaúčtovať. V starom MZDY a.... to boli Vzorové účty - tam sa zadávala predkontácia k jednotlivým položkám z Číselníka miezd. Oveľa inakšie to nebude ani tu. Univerzálne riešenie - pozerať roletky, nastaviť sa na príslušnú roletku a stlačiť F1-Nápoveda. Majú ju dobre rozpísanú.