MUCKOPUS
20.01.17,11:34
ako mám formulovat podnet na súd,za neprepisanie na d.i.a myslim si ze aj poistovna/AXA/pochybila.S tym ze novy majitel si spravil poistku preco nie od neho vymahaju tie peniaze?ako dosiahnut toho ze ked som este majitelom toho auta,existuje to auto,spz,papiere nech to dotiahne na recyklaciu a tym padom nemusim zaplatit 500 eur.
Žabinka
20.01.17,10:39
auto a doklady má kto? ak nový majiteľ, tak problém.. myslím že tých 500 € veľmi rád zaplatíš v tvojej situácii, a čím skôr, tým lepšie.. kto robil/nerobil od roku 2008 STK, EK.. kto platil/neplatil PZP.. nad týmto rozmýšľaj, koľko pokút môže prísť na tvoje meno..;)
Žabinka
20.01.17,11:11
veď píš poriadne, kto sa má z tvojej otázky vyznať..máš od toho auta dáke doklady? a odkiaľ vlastne vieš, že je auto písané stále na teba???
Žabinka
20.01.17,11:15
...mozno ze to auto uz ani neexistuje.. to zistíš len keď pôjdeš na dopravný inšpektorát a popíšeš im situáciu a spýtaš sa čo máš s tým robiť a či auto náhodou niekto neodhlásil.. to ti povedia len tam.. a ak neodhlásil, tak zaplať tých 500€, auto vyradia z evidencie, a ten kto na ňom bude jazdiť pri náhodnej kontrole bude mať problém..
MUCKOPUS
20.01.17,11:24
prisiel my list z okresného uradu na zaplatenie pokuty kvoli neplateniu pzp.
dmc
20.01.17,11:32
mas kupnopredajnu zmluvu ? Je v nej uvedene ze prepis vykona kupujuci ?
MUCKOPUS
20.01.17,11:42
kupno predajnu zmluvu samozrejme mam,dal som mu splnomocnenie na prepis
dmc
20.01.17,11:44
mas v zmluve uvedene ze to vykona kupujuci ? Ak ano tak sa to da ppouzit - -..ale neda sa to pouzit pri neplateni PZP - pretoze to si bol povinny odhlasit ty sam. Treba osobne ist na poistovnu so zmluvou a skusit to vysvetlit
Žabinka
20.01.17,12:01
no vidíš, takže očakávaj ďalšie pokuty z OÚ za STK, EK.. a ak náhodou chodí po diaľnici, tak aj toto.. čiže radšej obetuj 500€, zlikviduj neexistujúce vozidlo, lebo pre teba je neexistujúce, a ďalej už nech si to rieši nezodpovedný kupec.. lebo od r.2008 sa ti toho nazbiera neúrekom..
MUCKOPUS
20.01.17,12:11
neviem ti poslat ss,......to co si pisal vsetko sedi tzn.novy majitel neprepisal na svoje meno,poistku urcite spravil novu/lebo volal som do poistovne nemam tam ziadnu dlznu ciastku,ziadnu zmluvu/.momentalne urcite neplati poistku a tym padom zobrali majitela podla spz na paradu.buduci tyzden idem dat podnet na Policiu.neviem ci im bude stacit kupno predajna zmluva.chlapikovy som dal splnomocnenie,zaplatil dal som doklady a tymto haslo.ani jeden jediny sek,vyzva proste nic