Milanmilio
20.01.17,22:58
Poslal som peniaze na účet človeka,ktorý ma však podviedol.Už niekolko dní ma však neustále oblbuje slubmi.Jedná sa o podvod.Peniaze mi vrátit nechce-200€.Je to nemalá suma.Môže mi banka poskytnút meno,priezvisko a adresu príjemcu tejto sumy?Jedná sa o prevod v rámci SLSP?Podám trestné oznámenie alebo čo mám robit?Určite ma považujete za hlupáka...naozaj jeho vystupovanie bolo normálne-jednalo sa o kúpu starých dielov na auto...Nepočítal som ,že aj tu sú šmejdi...
Prosím Vás o radu
Milan
afrikánka
20.01.17,22:10
trestné oznámenie za podvod sa podáva, ak je suma vyššia, ako 266 €
afrikánka
20.01.17,22:55
A prijímateľ určite bude:
"IMPULS"
Debílková ul. 100/110
KE Slovenská republika
mareko
21.01.17,13:10
Podľa čísla účtu skús na portáli, kde si sa s ním skontaktoval, zohnať ďalších podvedených. Ak spoločná suma s inými podvedenými presiahne spomínaných 266 €, potom môžete podať hromadné TO. V opačnom prípade si ušetri námahu, obúchaj si hlavu o stôl a ber to ako drahé ponaučenie. Nerob si ďalšie zbytočné nervy :(. Píšem zo skúsenosti takmer vlastnej. Ani skutočné meno, presná adresa, fungujúce tel. č., nič ti nepomôže. Dotyčný bol predvolaný (teda skôr dovlečený) na políciu, sľúbil, že peniaze pošle a to bolo celé. Naše zákony sú postavené tak, aby chránili zlodejov a podvodníkov
Oliwa
21.01.17,20:00
Nebolo jednoduchšie si pre tie diely zájsť a platiť keš? Za 200 by to asi bolo stálo za to... "Chlapec" asi vie, čo robí...