problemzubar
25.01.17,10:41
V lete konkretne v Juli 2016 som mal zubny kaz. Bol som u svojej zubarky (ma stomatologicku ambulanciu), v podstate k nej chodim uz dobrych 15 rokov. Do tohto casu som bol s nou spokojny, no lenze problem so zubom dokazala odstranit az po druhej reklamacii. Do zdravotneho zaznamu to neuviedla, reklamacia zuba bola bezplatna. Za cely vykon vratane reklamacii som platil len raz. No lenze teraz v januari v podstate 6 mesiacov po, sa mi odlupla plomba a bolesti mam znova, je to dost hlboke, tak som zavolal znova zubarke, ze treba to riesit. No lenze pani zubarka uz isla do dochodku a prevzal to novy zubar. Podla obchodneho registra vsetky zavazky spolocnosti s.r.o. prevzal novy zubar. Kedze ide o spolocnost s.r.o. tak na vykon, by mala byt uplatnitelna reklamacia. Kedze je tam nova sestra a novy zubar, obaja netusia ze vykon uz bol 2x reklamovany, ziaden zaznam totiz z leta neexistuje. Preco to chcem riesit reklamaciou? Uz len z principu lebo novy zubar si navysil ceny za vykon o 30%, tie ceny ktore mala povodna zubarka su minulostou. On prevzal vsetky zavazky firmy s.r.o. doslo len k zmene majitela, so zapisom v or sr. Mna este zaujima v akej zakonnej lehote, mozem uplatnit vzniknuty problem? 6 mesiacov nie je privela? Mam sancu uspiet?
ivka70
25.01.17,09:45
http://www.sme.sk/c/2571140/vypadnuta-plomba-sa-da-u-zubara-reklamovat.html

A inak, stomatolog mam at k dispozicii reklamacny poriadok, treba prestudovat aj ten. Ako napr. tu: http://www.zubarjarovce.sk/reklamacny-poriadok/
problemzubar
25.01.17,09:54
Po 6 mesiacoch mozem reklamovat? On nema web stranku ani reklamacny poriadok na webe.
ivka70
25.01.17,09:58
Ale musi ho mat k dispozicii na ambulancii, tak si ho vypytaj.
Ak si cital tie linky, reklamacia plomby je problematicka zalezitost a vela zavisi od posudenia stavu ustnej dutiny a starostlivosti o nu.
Skusit reklamovat mozes, ak si presvedceny, ze je vinou osetrenia, ze plomba po 6 mesiacoch vypadla ... ako laik sa domnievam ,ze ak by bola zle urobena, vypadne do mesiaca ... a to si reklamoval.
problemzubar
25.01.17,10:08
takze mam zaplatit dalsich 50eur za odflaknutu robotu predoslej zubarky. 6 mesiacov po vykone, ked tak premyslam obratim sa na SOI