luseeya
25.01.17,17:22
Mam predajnu obrazov a sôch, rada by som v nej zriadila jeden/dva stoly kde by si zakaznici mohli dat aj kavu alebo caj. Potrebujem k tomu hygienu ? Odborne vzdelanie a nejake specialne povolenia ? dakujem.
BXLmiami
25.01.17,16:42
:-)) reštaurácia so všetkým čo k nej patrí.Tá káva a čaj Ti za to nestoja.
luseeya
25.01.17,16:44
a ked by som to nepredavala ? ale bola by to pozornost predajne free ???
sosak
26.01.17,05:40
tak potom môžeš dostať pozornosť v podobe pokuty od hygieny.
Dáša_
26.01.17,06:31
je to tragédia s našimi predpismi, ale žiaľ, najjednoduhcšie by bolo zriadiť automat :( Lebo inak ako bežná kaviareň so všetkým, čo k tomu treba
bettylou
26.01.17,06:35
úžasné :D
Oliwa
26.01.17,06:53
že? ale je tu krásne...
Estetic
26.01.17,07:03
Ja som sa na to pýtala,sťahujeme pracovisko a chcela som spraviť taký kútik.Bolo mi povedané,že sa to nedá,iba ak by bol zástupca s príslušným vzdelaním zamestnaný,a všetky atributy podniku-extra záchody,voda,umývačka atd atd.
Oliwa
26.01.17,07:11
presne tak.
taiko
26.01.17,07:32
pockaj pockaj, to ked mi o kadernika v BB uvaria kavu, to sa berie ako restauracia ? To hadam nie ?!?
buchač
26.01.17,07:39
Dáši.....alebo to urobiť inak. ;)
Najjednoduchšie by bolo zriadiť tú galériu s podávaním nápojov z automatu na hajzli....
Zákazník by si uľavoval a čumel na obrazy a sochy...:D
taiko
26.01.17,07:44
Zaujalo ma to a volal som na hygienu. Potrebujes
1. oddelenu cast, kde by sa kava pripravovala a umyval riad
2. Zvlast zachod pre navstevnikov ( nemusi byt vraj zvlast pre zeny a muzov)
3. Osobu s potravinarskym vzdelanim alebo so skuskami. Skusky robi hygiena a maju aj studijne materialy a vypisane terminy skusok.

takze az take hrozive to podla mna nie je
Wotan
26.01.17,08:24
skus tam predavat balene napoje - energetaky, kava v plechovkach, ice tea, cize nie na priamy konzum v predajni. To, ze si to niekto otvori a vypije tam, je uz jeho vec.
BXLmiami
26.01.17,08:37
:-)) nie akurát postaviť WC,maličkosť,no a zamestnať osobu s potravinárskym vzdelaním,čo tiež predaj troch káv mesačne hravo pokryje :-).
taiko
26.01.17,08:42
juj ved ale neprehanaj, nevieme, ci tam zadavatelka uz nema WC a po druhe, ak tam WC uz je, a je priestor, zariadit druhe WC nie je az taky problem.
Za druhe nemusis zamestnavat novu zamestnankyne s potravinarskym vzdelanim, stacia skusky, ktore si urobi existujuci zamestnanec, alebo majitel(ka).
A na zaver 3 predane kavy mesacne si kde vzala ? Mozno ich ani predavat nebude a vykryje to z predaja obrazov a soch, ktory sa zvysi vdaka prijemnejsiemu prostrediu .

Netreba za kazdu cenu mrncat, dudrat a vidiet problemy tam, kde nie su ;)
BXLmiami
26.01.17,09:01
Tá predposledná veta je správna.Kto mrnčí?Ale ako na Teba zareagovať-maličkosť,investícia do postaveného WC a pol roka sa učiť na skúšky :-))
Oliwa
26.01.17,09:20
Tai, ešte Ti asi nepovedali, že za tie skúšky si musí samozrejme zaplatiť /kolok za 50 €/, že ten drez v prípravovni musí byť nerezový, takže nestačí keramické umývadielko na wecku, voda samozrejme pitná a nezávadná, že samostatné wecko pre ženy a mužov závisí od počtu ľudí, atď, atď...
Ak zadávateľka uvažuje o predaji kávy/čaju, tak samozrejme aj registračnú pokladňu, certifikát a náležitosti s tým súvisiace, napr. pokladničnú knihu... To je zase parketa pre SOI a finančnú správu...
Ing. Ľubomír Janoška
26.01.17,09:26
Keď ti u kaderníka uvaria kávu, sú dve možnosti - buď si ju dostal od firmy se vším všudy alebo je to dar od zamestnanca, ktorému si sympatický. :D
Oliwa
26.01.17,09:35
Alebo Ťa len súkromne na kávičku pozval/a kamarát/tka a medzi rečou Ťa ostrihal/a... :D To pre prípad "kontrolnej návštevy" kontrolného orgánu... veď tomuto "štátovi" nikdy nie je dosť...
taiko
26.01.17,11:56
.
1. zadavatelka pisala o moznosti ponukat/predavat
2. ja som nepisal, ze je to jednoduche, alebo dokononca ze je to malickost, len, ze to nie je az taky problem. Treba citat pozorne dievcata ;)
3. Nevieme ako si na tom zadavatelka stoji financne. Vobec neriesila kolko to bude stat a ci na tom chce postavit svoj business case, alebo to brat len ako doplnok za ucelom zvysenie obratu z predaja soch a obrazov.

ale chapem, ze je take lakave vsetko odudrat a brat ako problem a neprekonatelmu prekazku:( Co keby sme radsej zadavatelke dodali kuraz a energiu, nech si to vsetko poriadne prezisti a zvazi a podla toho sa rozhodne ? Boze vy sa v tom svojom nestasti a problemoch na slovensku raz udusite
Oliwa
26.01.17,17:17
Buchi Ty musíš všetko zhovadiť... Zadávateľkina snaha je sympatická - dušu potešiť umením a telo šálkou vońavej kávy alebo dúškom teplého čaju... Jej ide o iné ako o tetrapack alebo plechovku z hypermarketu či automatu...
buchač
26.01.17,17:26
Oliw.....pripomeniem nabudúce...OKI ? :)
Alebo mám vyhľadať poniektoré komentáre, kde si sa Ty realizovala ? ;)
Oliwa
26.01.17,17:29
Tai, myslím, že si ešte nikdy nedržal v ruke niekoľkostranovú správu z kontrolnej návštevy RVPS či RÚVZ - nehovoriac o blokovej pokute na mieste, uložených opatreniach, opakovaných návštevách, tisíceurových pokutách či správnych konaniach, týkajúcich sa xy prevádzok... Ak áno, potom môžeme spolu hodiť reč - nie o negativizme, ale o slovenskej realite.
Je fajn pozerať sa na svet s nadhľadom, ale takto to zatiaľ u nás nefunguje...
http://www.dobrodruh.sk/amsterdam/coffee-shopy-v-amsterdame
Snáď nechceš, aby odpoveď znela - žiadny problém, uvar kafčo, ušúľaj jointa a môžeš k tomu podávať aj muffinku - a svet bude gombička... :D
PS: V Amsterdame som bola... prekvapil... na tú dobu až veľmi... :D
taiko
26.01.17,21:00
@oliwa uz hadam staci. Kde som pisal ze lahke, ze ziadny problem, ze gombicka. Nepisal som z nadhladu. Pisal som len co mi povedala/poradila pani z uradu. Co tu spominas pokuty, vak pani nechce mat restauraciu s kuchynou a chladnickami zvlast na maso a zvlast na zeleninu.
Apropos, co ma cela vec spolocne s jointami, ci drogami v Amsterdame ? Ci si treba kopnut za kazdu cenu ?
Pre mna za mna bud negativna a este kazde rano si ako motlitbu opakuj ze "Na slovensku je to tak" . To veci aj Tebe naozaj pomoze. A potom, ze vam je na Slovensku zle. Ani sa nedivim, s takymto myslenim.
korela
26.01.17,23:21
taiko, ja si skôr utváram názor, že na Slovensku to je "inak" a nie je to tak. Nedávno som čítala v jednej diskusii, info overené nemám, že začínajúcemu podnikateľovi s domácimi lekvármi v Anglicku stačí predviesť čistú vlastnú kuchyňu pred patričnými úradníkmi a môže začať.
Nato, že obe krajiny boli súčasťou eu, tak trochu nechápem, prečo by sa mali zákony v každej krajine uplatňovať inak.

1. Ja sa tu obvykle vždy nadchnem nad peknými nápadmi a podporujem ich rovnako asi ako aj ty.
2. Zadávateľka však nikde nepísala, aké má k dispozícii priestory, kde sa nachádzajú a či je tam vôbec možnosť pre nejaké stavebné úpravy. Preto navrhovať popri minime základných informácií veľkoryso reštauráciu je asi trochu predčasné.
3. Automaty na nápoje zasa nikdy nevykúzlia atmosféru, o ktorú zadávateľke určite ide.
4. Nech mi niekto vysvetlí, v čom by spočíval rozdiel pri ponúkaní kávy (pre istotu grátis) v jej predajni umenia a ponukou kávy, minerálok a pod. pre svoje návštevy v ktorejkoľvek firme od asistentky (zamestnankyne fy), ktorá nemusí mať zdravotný preukaz, ani nemusí mať fa žiadne extra hyg. zariadenie pre prípravu tohto občerstvenia.
6. Je fakt, že začať podnikať na Slovensku nie je jednoduché, finančne je zbytočne náročné. Okrem toho, prepáč mi, ty sa nachádzaš niekedy skutočne mimo reality, ako sa tu žije, ale stačí si prečítať rôzne základné štatistiky. Treba si jednoducho pripustiť fakt, že na Slovensku chudoba proste je.
Toto sa síce netýka priamo zadania témy, svojím spôsobom reagujem dodatočne na jeden tvoj príspevok.
A v tomto prípade sa musím Oliwy zastať, aj keby som nechcela, tu vôbec nejde o negativizmus, ale jednoducho podnikateľské fakty.
kopretinka
27.01.17,08:18
na skúšky sa neučí pol roka,a má ich KAŽDÝ zamestnanec v každom hypermarrkete,kde sa predávajú potrraviny,aj keď s nimi neprrichádza do styku,takže spraviť si skúšky za 50eur je najmenší problém.
Oliwa
27.01.17,08:42
4. je to jednoduché: rozdiel je v dávaní potraviny do obehu a v povinnostiach s tým súvisiacich - viď potravinový zákon + ostatná legislatíva...
http://www.svssr.sk/legislativa/zakon_152.asp
Ak si asistentka neumyje ruky, či podá kávu po záruke, návštevu z toho možno preženie, no tým to končí. Určite jej nehrozí kontrola ani pokuta, nanajvýš jej siahne šéf na prémie, ak by kvôli tomu prišiel o biznis...:D
Ale ak by sa to isté stalo našej galeristke, ktorá sa síce snaží spríjemniť ľuďom návštevu galérie, no spôsobí im /hoci nechtiac/ problémy, nesie za svoje konanie zodpovednosť voči spotrebiteľom.
korela
27.01.17,12:09
Oliwa, aký spotrebiteľ, ja hovorím o kategórii hosť, rovnako ako vo firmách. Poznáš niekoho, kto by sa z čaju alebo kávy už po....?
Katy a R
27.01.17,12:23
Podľa mňa je to výborný nápad ... len bohužiaľ, jednoduché to nebude. Viacerí takto rozmýšľajú - len väčšinou to vzdajú - a je to škoda. držím palce - ak sa na to dáš.
aby sme neboli len negatívne naladení .. ak budeš mať cestu do Nitry, pozri si jedno podobné zariadenie https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwik86-Bp-LRAhWLiCwKHR1LD6QQjBAILzAE&url=http%3A%2F%2Flibresso.podvrskom.sk%2F&usg=AFQjCNHqSztXSx23BYjfG8jEjZqf4vE3_g
je to kníhkupectvo .. v lete je aj terasa vonku. vraj mali tiež najväčšie problémy s hygienou (veľa požiadaviek) .. ale zase zamestnávajú znevýhodnených ľudí (ŤZP) - dotované miesta.
Oliwa
27.01.17,12:25
Zákon o potravinách nepozná kategóriu hosť a firma... len spotrebiteľa, prevádzku a danie do obehu... A v tomto prípade by bol aj návštevník galérie podľa zákona spotrebiteľ a nie hosť, ani milovník umenia... Veď vidíš ten link, dočítaš sa, ak máš čas a záujem, ja už nemám v tejto téme ani jedno ani druhé...
Na okraj - aktuálne:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/415281-v-cesku-stiahli-z-obehu-polsky-caj-loyd-obsahoval-halucinogeny/
Kolegyňa sa z neho nepototo, ale motala sa jej vraj z neho hlava... :D Howgh!
korela
27.01.17,12:30
Aj Panta Rhei má svoje príjemné kaviarničky vo svojich predajniach, ale nebojujú s priestorom. Ak má zadávateľka málo miesta, sama spomína dva stoly, tak ak nemá možnosť svoj priestor rozšíriť, nemá význam sa baviť o reštaurácii. Okrem toho obrazy vyžadujú svoju klímu, je to iné ako pri knihách a časopisoch.
Mohla by v prvom rade rozšíriť svoje informácie, inak sa tu mrhá zbytočnými radami a domnienkami.
taiko
27.01.17,17:35
@katy K+ 100 konecne niekto pozitivny :)
taiko
27.01.17,17:39
@korela musim povedat, ze som z Tvojho prispevku zmateny. Neviem sa zbavit pocitu, ze bod 6 uplne odporuje bodom 1,2,3,4. Ja som predsa nenavrhoval restauraciu.
Okrem toho, ved ja som nestaval vzdusne zamky, len som napisal, co mi pani na urade povedala
kopretinka
27.01.17,22:20
a čo má spoločné ten čaj s touto témou?
jslancik
28.01.17,07:11
Najjednoduchšie by to bolo dávať ako pozornosť podniku, ako to funguje v mnohých firmách. A ku kávovaru dat kasičku na "dobrovoľné" príspevky. Len to treba vedieť odkomunikovať s návštevníkmi a predpoklad je, že do obrazárne chodia rozumní a chapaví ľudia.
korela
02.02.17,11:30
taiko, ide o to, že zadávateľka neposkytla základné informácie o svojich priestoroch, možno mala k dispozícii nejaký menší krcálek, kde by akékoľvek zásahy vytvoriť ďalší menší priestor bolo nereálne. v tom spočíva čaro podnikania na Slovensku, ak nie sú peniaze, človeka to nepustí pri dnešnej legislatíve ďalej, aj keby ako chcel.
tiež sa mi páči aj to, že niekto sem vstúpi s neúplným zadaním, viac sa nekontaktuje a ani nepoďakuje.

mne chýbalo 10 cm do svetlej výšky, pôdorys bol dostatočný, neišlo by o prašnú prevádzku, pracoval by tam iba jeden človek, osobne som bola na hygiene, išlo o služby, z technického hľadiska by tých 10 cm vôbec nechýbalo, pretože na vetranie bol dostatok okenných otvorov. možno čakali obálku, pretože viem o existencii malých potravín prerobených z garáže, auto je oddelené od "predajne" iba polpriečkou. to hygiena schválila. to je tak. išlo o 90. roky.