nunenko
27.01.17,13:12
20.01.17 18:29 camjat založil debatu s názvom:"
Ako sa tesite z poplatku za vodomer ?"
s upresnením:
"Novy zavedeny poplatok za vodomer bude v nasom bloku 670 € - t.j 9,30 na byt./ rocne Ako vas vyjde socialny darcek od Hranola ?"
Pýtam sa kto môže vymazať otázku, či debatu, a kto konkrétne vymazal túto konkrétnu debatu? Ako i na dôvod prečo tak urobil.
Teraz mi takisto ktosi zmazal odpoveď búchačovi. Búchač zmenil svoju odpoveď, a mne zmizla moja jemu.
Kde je odpoveď čo je na obrázku?
Takže som sa spýtal či tajmac, camjat nie je sám nejaký moderátor (admin) a či nie je to sám búchač.
Prečo buchi zmenil odpoveď a záznam o tom nie je?
Soňa K
27.01.17,12:32
A už máš mínus /ja mínusky nedávam/ ! Už bol mínus aj v téme o varení - fazuľová polievka - a to si ľudia stále píšu o živote /vraj/.
buchač
27.01.17,12:34
.....a sme doma ...

Hneď prvý dilino nepochopil a hodnotí...
Tu je ten problém medzi zadním otázky a aj debaty.


Mimochodom....uzatvoriť a vymazať má právo predsa len :

1. Administrátor
2. Moderátori

AK TOTO niekto neovláda, že ako to beží na fórach ???
Smutné...

KTO vymazal ?
Nuž nejak neverím, že sa to na verejnosť dostane.
Soňa K
27.01.17,12:38
Napíšte konečne, kto a prečo vymazal tieto záležitosti,.
Soňa K
27.01.17,13:00
Ja si musím ísť poplakať, tu sa človek nezavďačí .....
nunenko
27.01.17,13:04
OK, si múdry, no ja som hlupák. Nie neovládam dôkladne pravidlá tohto fóra. Mimochodom každé fórum má svoje vlastné pravidlá.
Kto je Administrátor?
Korí moderátori mali na starosti túto debatu?
Prečo by to malo byť utajené, kto a prečo to zmazal?
Nie je administrátor, moderátor sám tajmac, camjat?
Bude si tu z diskutujúcich robiť srandu?

Je smutné, že si taký istý ako tajmac, camjat nebudeš to ty?
buchač
27.01.17,13:12
Ja síce nie...ALE mať tú právomoc, tak to urobím.
Uzavrel by som aj Komu prekazala tema o poplatkoch za vodomery ?

Dôvod ? ...teda aspoň podľa mňa ?
Nič prínosné nedáva ani jedna z nich.
Po pár stranách normálnej diskusie už dochádza k tomu, kto viac a vyššie dočúra...

Nevraviac už o tom, že poniektoré otázky by mali byť skôr debatami...tie komentáre sú na trt...nepriehľadné jak fras.
Týka sa to hlavne otázok ohľadom SVB a súvisiace...je proste neúsnosné, čo sa tam vtedy deje.
Siahodlhé citácie, pomaly citovanie celých zákonov...to už je iný level = to už nik nečíta.

Ak niekto nevie bežné fungovanie , tak je to smutné.


P.S.:
Píííííííííp........
afrikánka
27.01.17,13:33
nunenko, zabudol si na IMPULS, aj toho treba priradiť a ešte k tomu zopár iných nickov.... Ani jeden z nich nie je moderátor.
Ale skutočný moderátor si už dáva "bacha" na všetky nicky, ktoré vychádzajú z jednej osoby. Táto osoba je totiž mimoriadne zádrapčivá, škodoradostná a pomstivá a napáda tu kadekoho. Pretože moderátor už neverí v dobrý koniec akejkoľvek otázky a témy pochádzajúcej od tejto osoby, maže všetko.
Kto je autor týchto početných nickov môže zistiť iba admin....skús ho požiadať o odhalenie.
afrikánka
27.01.17,14:17
Ani jeden z menovaných nie je moderátor, aby mohli zmazať otázky a témy, hoci jeden z nich rád vymazáva svoje komentáre...on totiž najskôr napíše a až potom uvažuje.
nunenko
27.01.17,14:23
a kde je tvoj prispevok čo je na obrázku? 14:33?
afrikánka
27.01.17,14:34
Zmazaný, neviem, prečo.
Nikoho neurážal, neobsahoval nič, čo by kohokoľvek pohoršilo. Bolo v ňom iba vysvetlenie na tvoju otázku.
nunenko
27.01.17,14:38
takže mám pocit, že jeden z moderátorov sa dobre baví, ma nickov viac, raz je tajmac, camjat, možno aj búchač.
nunenko
27.01.17,14:39
neplač, dal som ti plusku
afrikánka
27.01.17,14:44
Nie je to ani jeden z nich.....neprávom im udeľuješ status moderátora.
nunenko
27.01.17,15:16
,,,ale áno, bude to tak
Soňa K
27.01.17,15:47
bozkavam Ta
misoft
27.01.17,15:58
Tiež som veľmô zvedavý......
Soňa K
27.01.17,16:00
Aby som to zvládla .........
.
sito
27.01.17,20:03
No to je v riti, tu sa zaviera ako za totality! Len presvedčenie stačí ... :D
buchač
27.01.17,20:11
nunenko (Dnes 15:38) takže mám pocit, že jeden z moderátorov sa dobre baví, ma nickov viac, raz je tajmac, camjat, možno aj búchač.
=====================
Môžem sa opýtať...a pri všetkej úcte.

To si po tom uzatvorení danej témy prestal piť ?...alebo začal ?
Tak potom buď začni alebo prestaň chlastať.
nunenko
27.01.17,20:21
oboje
sito
27.01.17,20:45
Krk na to dám, že buchač si píše všetko sám! Tiež na to, že, že nikoho nemaže! Sem - tam niekoho, niekomu to natre ako keď drevo, trn sa pod nechty zadre. No tak čo, ešte buchač? Ale, chuť má ... , že?
taiko
27.01.17,22:58
Temu moze vymazat len moderator, alebo admin. Ostatni moderatori si mozu pozriet, ktory kolega tak urobil.
afrikánka
27.01.17,23:19
Admin tu nebol.....
Aj ty si moderátor.
Otázka je "v norme", komentáre "v norme"
Takže kto a prečo?
kopretinka
27.01.17,23:39
ja nemôžem vymazať,ani si pozrieť,kto vymazal....takže je rozdiel moderátor a moderátor.
A keď teda vidíš,kto vymazal,tak to napíš.
nunenko
28.01.17,06:52
mne za posledné dni niekto zmazal zopár komentárov (mimo tej vymazanej témy), napr odpoveď buchačovi tam bola pár minút...
Je normálne, aby niekto robil cenzora bez dôvodu? Veď toto je HLAVA XII.
Snáď máme právo vedieť kto a prečo maže komenty, ktoré sú v norme. Či nie?
buchač
28.01.17,07:12
nunenko (Dnes 07:52) mne za posledné dni niekto zmazal zopár komentárov (mimo tej vymazanej témy), napr odpoveď buchačovi tam bola pár minút...
======================

Bóoooože.......kedy sa naučíte pohybovať na fóre ?

Spomínaš mňa ?
Nuž vedz, že som svoj príspevok (nie komentár) vymazal sám.
Ak dôjde k vymazaniu príspevku, tak odídu aj tie komentáre k danému príspevku.

...a áno...občas vymažem svoj príspevok.
IDE o to, že stačia traja debili - idioti, ktorí dajú neužitočné len z princípu = lebo buchač.
Následne je príspevok zbalený, nie je ho vidieť...a tak isto nie súviditeľné aj komentáre.
Po výmaze zvyčajne dám ten bývalý príspevok ako komentár....no nie vždy.

Takže znova opakujem.
Určité témy je potrebné zadať ako debatu a nie ako otázku.
sito
28.01.17,07:22
A vieš aký je rozdie v Debate v debate a v debate v Otázke?
nunenko
28.01.17,07:53
Nezmazal si, len zmenil, ale mne odpoved bola zmazaná. Aha ty si to urobil rafinovane. Pôvodnú tvoju odpoveď (príspevok) si si skopíroval a zmazal, a napísal novú odpoveď (príspevok), do tela si vložil skopírované, a tak si zmazal rafinovane moju tebe nepohodlnú odpoveď,
kopretinka
28.01.17,09:05
:D :D :D :D
buchač maže odpoveď,keď dostane mínusku.Potom to isté napíše ako komentárr,lebo komentáre sa nedajú mínuskovať.S tebou to nemá absolútne nič.
sito
28.01.17,13:42
No vidíš, búchaš, trepeš, rozdiel nevieš a poučuješ.

V Debate môžeš s debatujúcim nadviazať citový vzťah, eeee, nie! Cez citáciu zaznamenať vzťah odpovede. Ak sa odpovedá cez citáciu, citácia zostane v pôvodnom stave, VŽDY! Aj keď debatujúci vymaže, alebo upraví svoj príspevok. Bystrý poraďák už citácie nečíta, len posledný príspevok. Ak je ozaj bystrý, môže postrehnúť, že nejaký ..ujo niečo vymazal, no môže si vymazanú citáciu prečítať v zaznamenaných citáciach. Zmysel debaty zostane zachovaný. Ak nie cez citácie a niekto vymaže príspevok, možno sa mu podarí z debatujúceho spraviť ..uja. Alebo nejaký ..ujo vymaže, uzavrie tému. " Téma je uzavretá".

Iné je to, ak v otázke v komentároch prebieha debata. debatujúci môže meniť, mazať komentár kedy chce, nie len debatujúci. Takže bystrý čítajúci pokrúti hlavou "čo to tu ten ..ujo píše, však to nedáva žiadny zmysel, no nezmysel" A má pravdu, keď chýba podstata k odpovedi.

Asi to tak niekto chcel, alebo mu to veľmi vyhovuje. A je to potom ešte porada? Či kde-kto sa tu poháda? Vyscané, že?
nunenko
28.01.17,15:06
no a za toto by si zaslúžil aj dve plusky, ale nedá sa...
buchač
28.01.17,16:11
nunenko (Dnes 16:06) no a za toto by si zaslúžil aj dve plusky, ale nedá sa...
=====================
Takže predpokladám, že si už konečne pochopil, o čo sa jedná.
nunenko
28.01.17,18:37
Nelovím plusky, nedávam mínusky. sito to dobre pomenoval- pohada.sk
rob ako vieš, maž čo chceš