Kamilo1
28.01.17,11:06
chcem si kúpiť skúter 125 na behanie do prace cca 5-6km.... škoda chodiť na naftaku lebo mu to nerobí dobre... mate nejaké skúsenosti zo skútrom a z akým???
misoft
28.01.17,10:08
Hmmm..... skúter na behanie....... a ja som si stále myslel, že skúter je na vozenie a NOHY na BEHANIE. Takže ak chceš behať do práce - netreba ti skúter, máš predsa svoje NOHY!
lujza.j
28.01.17,10:20
A keby si si kupil bajsikel....usetri sa na palive a urobis aj nieco pre svoje zdravie-telo...
buchač
28.01.17,10:28
Mierne nesúhlasím.

Nevieš, v akej lokalite sa pohybuje.
Na bicykli ideš a dýchaš ten bordel z áut....ta potom dík za také zdravie.
Nevieš, či má k dispo sprchu, aby si ju šmaril po príchode do práce.

Nie sme niekde v Holandsku, kde sa rodia deti s prilepeným bickošom na prdely...a s ním idú aj do hrobu.
robovi
28.01.17,10:35
Na to ti staci aj elektricky bicykel. A bude to kusok ekologickejsie.
lujza.j
28.01.17,11:32
Buchi kludne aj uplne:)ano nevieme lokalitu....u mna sa da ist do centra mesta bez toho aby si isiel po klasik cestach...
moj chlap to ma do roboty 12km +- "ide"40 min.,tiez chcel skuter...dokonca rodina vyhrala,ze si ho kupi...nehrozilo...aby ho nejaky exiták alebo iny oný sundal....
Sprcha...asi iba u mna vo firme:Dani zapocene nožky som si nemala de...
Kamilo1
28.01.17,16:35
hmm no ako tak citam tu bude viac tích titulov kolo mena...ked chces chitat za slovicka tak si zvolaj v praci poradu a mozes...
Kamilo1
28.01.17,16:37
keby to bolo v meste tak jop... by som siel... ale je to mimo mesta a dost aj do kopca....:-/
Kamilo1
28.01.17,16:38
a tak to zase nie... nech to zajde aj dalej....:-)
robovi
28.01.17,17:43
Aha, tak potom za cenu skutra kupis aj dake tico, ci matiz a mas strechu nad hlavou, ked prsi a v zime to aj kuri.. Zerie to podobne. Ked sa pokazi, vytiahnes trochu viac bezpecnostne pasy, hodis na chrbat ako plecniak a ides. :-) Viem o com hovorim Moja prva motorka bol trabant.. GO motora uprostred pustatiny a pod. A ked take auto kupis, ziskas kamarata na cely zivot.:-))
Kamilo1
28.01.17,19:20
no na jednej strane to nieje zly napad.... ale na druhej problem z parkovanim....a dalsie auto dalsie starosti... ale napad to nieje zly
misoft
28.01.17,20:40
Ale potom z roboty je to z kopca......
majkii
28.01.17,21:19
záleží koľko do toho chceš dať. jazdil som na Suzuki Burgman 125, bol veľmi slušný ale už mal dosť za sebou,
lacnejšiu náhradu som pokukoval po Honde PCX 125 pozri https://www.youtube.com/watch?v=PoMKYyQSgWw&t=138s stojí podľa aktuálneho cenníka cca 2 700 €, podobný model je Yamaha N-MAX125 navyše s ABS tiež cca 2700, ale dá sa aj predvádzačka v BA za 2450 €, mestské skútre o čosi menší objem za cca 2000 € je Honda Vision 110 alebo Suzuki Address 110
Vyhol by som sa čínskym skútrom pozri napr. vlog https://www.youtube.com/watch?v=BwO67yk8PIo.
misoft
28.01.17,21:23
Keď už - tak chytať! Takže ťa "chitám" za slovíčko.... srandista....
Kamilo1
29.01.17,07:33
nemám v plane kupovať nič nove.... toľko peňazí nechcem investovať....max 1000e....nejakú jazdenku preto som sa pítal či máte nejaké skúsenosti....čo sa tíka tej "recenzie" na čínsky skúter tak dosť bieda....nič poriadne o ňom nepovedal...a čo sa tíka veci z Číny tak sa doma popozeraj čo nemáš z Číny....
sem tam si dačo objednám z Ali a nemal som problém...a čo sa tíka reklamacie tak skor sa dohodnem ako u nás v kamennej predajni :-)
majkii
29.01.17,10:11
dobre, takto, jazdil som na Suzuki Burgman 125, modrej farby, kupovaný predminulý rok ako jazdenka r.v. 2006 za 800 €, najazdené mal na skúter mimoriadne veľa cez 70 tis. po mesiaci som menil karburátor, nato zapalovane a spínacu skrinku všetko repas, aj s výmenou to stálo 200 €. V každom prípade veľmi dobrý výkon, bezproblémové jazdenie, čo som si nezvykol sú vágne brzdy. Na jeseň bo predaný, bolo treba nové pneumatiky a batériuu. Preto som uvažoval o tej novej Honde ako som písal vyššie.
K tomu vblogu na TGB, nejde o recenziu ale o vblog, kde bol problém so zrkadlom a "chcípaním" motora, radosti s bočným stojanom a to bloger tvrdí že ho vytiahne 2-3 krát do roka. A je rozdiel či máš Hondu vyrobenú v číne alebo "originál" čínsky výrobok. V každom prípade asi si to nechcel počuť, máš asi skôr predstavu o čínskom modele, tak ma mrzí že ťa v tom nemôžem uistiť

PS: teraz som pozrel na bazos Honda Vision 110 10600 km r.v. 2012 síce v Humennom ale za 1100 čo je celkom zaujímavá voľba
Kamilo1
29.01.17,11:13
ma vihliadnutu Yamahu 125....Bugaman je nadherny ale tak tie km to trebalo ratat ze si zapita nieco do seba......ale velky ten by mi asi nevosiel ta kde budem skladovat....nepisem ze chcem činu....sused mal Yuki a chvalil si...ale radsej sa poradim tu s vami kto ma ake skusenosti...take drobnosti ako uvolnene zrkadlo... no....nic vazne....take drobnosti...
:-)