zvedavy36
31.01.17,10:50
Zaujimalo by ma, ci pri vysetreniach krvi pri hospitalizacii (lieceni) sa pri rozbore krvi vyhodnocuje dodrziavanie predpisaneho davkovania liekov, teda obsah liekov v krvi napr, antiepileptik, al. antidepresiv.... vopred dakujem
afrikánka
31.01.17,10:01
Prečo? ˇ
Čo ich "vypľúvaš".......alebo berieš "načierno" ?
zvedavy36
31.01.17,10:05
ocakaval som skor odpoved, ako otazku, ale fakt je ze neberiem lieky presne tak, ako by som mal... obcas zabudnem...
afrikánka
31.01.17,10:09
Toto bolo iba vstupné vyšetrenie.....odpoveď možno príde, počkaj .....
Terezia13
31.01.17,10:11
no pozri, to nie je o tom, či sa to dá zistiť, v tvojom záujme musí byť, dodržiavať liečbu, v krvi ti nebudú zisťovať, či berieš lieky, ale to či sa ti stav zlepšuje alebo nie, teda - klameš sám seba
afrikánka
31.01.17,10:21
Ak si hospitalizovaný (na liečení), kde je podmienkou pre úspešnú liečbu riadne užívanie týchto látok, tak je v tvojom vlastnom záujme, aby si liečivá bral pravidelne, ako máš určené.
Nedodržaním, iba zbytočne odďaľuješ pozitívny účinok stanovenej liečby. Ak budú mať lekári podozrenie, že neužívaš lieky, môže sa stať, že bude nariadené zistenie prítomnosti látok v krvi, alebo moči.
buchač
31.01.17,11:38
Pri vstupnej prehliadke sa zvykne preklepať všetko.

Zvyšok podľa potreby, respektíve podľa uváženia ošetrujúceho lekára...
Nandrolon
01.02.17,14:56
Nie. nic take sa nezistuje.
afrikánka
01.02.17,15:04
Mýliš sa.
Pri určitých druhoch liečenia určite áno....závislosť na drogách, alkohole.....ale aj v iných prípadoch, kedy má lekár podozrenie, že pacient úmyselne odďaľuje pozitívny výsledok liečby.
Nandrolon
01.02.17,17:16
To suhlasim, ale bral som to trochu vseobecne. Mam dojem, ze ked som odpovedal, otazka este nebola upresnena...
Cielene sa da zistit asi vsetko, ak je ale na to dovod. Urcite to nie je bezny standard.