suma
10.07.06,11:16
Dobrý deň chcem sa spýtať na ochranu osobných údajov sme mala firma s 3 zamestnancami je potrebné aby sme vypracovávali smernicu alebo niečo podbné alebo stačí vyhlásenie majiteľa firmy (SZČO) kto zodpovedá za osobné údaje? Nechápem... Môžte poradiť Ďakujem veľmi pekne.
tinusa
10.07.06,16:23
ahoj,
dobre by bolo vypracovat analyzu a bezpecnostnu smernicu.. nahlasov zodpovednu osobu na urad netreba.
suma
11.07.06,04:50
ahoj,
dobre by bolo vypracovat analyzu a bezpecnostnu smernicu.. nahlasov zodpovednu osobu na urad netreba.

Prosím Ťa a nemáš náhodou nejaký vzor podľa čoho by som to mohla spraviť? bola by som rada...
Braňo
11.07.06,04:56
Pokiaľ by si hľadala na porade nájdeš aj smernicu, aj poverenie zodpovednej osoby a aj vyhlásenie o mlčanlivosti. Skús tlačivá. :)
dana9
11.07.06,04:56
Prosím Ťa a nemáš náhodou nejaký vzor podľa čoho by som to mohla spraviť? bola by som rada...

Ahoj, klikni si na hornej lište na Tlačivá a dokumenty a tam nájdeš aj vzor smernice a bezpečnostného projektu.


dana:)
STRELEC
11.07.06,04:58
Dobrý deň chcem sa spýtať na ochranu osobných údajov sme mala firma s 3 zamestnancami je potrebné aby sme vypracovávali smernicu alebo niečo podbné alebo stačí vyhlásenie majiteľa firmy (SZČO) kto zodpovedá za osobné údaje? Nechápem... Môžte poradiť Ďakujem veľmi pekne.Keďže máte menej ako 5 zamestnancov, zákon o ochrane osobných údajov sa ašej firmy netýka.
Ja by som sa potešil a na existenciu zákona pamätal až pri zvýšení počtu zamestnancov.
suma
11.07.06,05:24
Keďže máte menej ako 5 zamestnancov, zákon o ochrane osobných údajov sa ašej firmy netýka.
Ja by som sa potešil a na existenciu zákona pamätal až pri zvýšení počtu zamestnancov.

Inak aj ja som za, ale pre istotu si to pozriem... nebude to na škodu. Ďakujem veľmi pekne.
tinusa
11.07.06,06:14
ahojte..
strelec, zákon na ochranu osobných údajov sa vzťahuje na každú firmu, ktorá zamestnáva osoby .. už pri počte 1 je potrebné vypracovať analýzu stavu a smernicu s prílohami..