viktorok
31.01.17,13:03
Dobry den ?Kupili sme stoličky kuchynské v Polsku a po roku sa polámali spodne sroby a natrhla koženka na stoličkach .a som pisla email na predajňu odkiaľ mi napisali že to neni vyrobna vada??existuje nejaká obchodná inšpekcia aj v Polsku??Ako mi odpurucate postupovat. Poslal som im nafotene poskodenia.Dakujem Viktor
Chobot
31.01.17,12:14
Takto to dopadne, keď sa ľudia ulakomia na lacné poľské veci. Po roku použíavania sa aj iné stoličky môžu poškodiť. A nemusí to byť výrobná vada.

Aj keby existovala nejaká inšpekcia v PL, ako by si s nimi komunikoval? Budeš si platiť tlmočníka? Len preklad reklamácie ťa vyjdia ako jedna nová stolička.

Radšej si kúp u nás, napr. v IKEI, kde ti ju v rámci záruky vymenia na počkanie.
misoft
31.01.17,15:07
A) SOI ti v tomto nepomôže.
B) Aj keby chceli uznať - musel by si dokázať, že je to chybný výrobok - odborný posudok.
C) V Poľsku majú iný reklamačný poriadok
D) V Poľsku sa nakupujú len "kvalitné" výrobky.
E) Riešenie - kúpiť nové a tieto dať Rómom - tí ich na 100% zúžitkujú....:D:D:D
Oliwa
31.01.17,15:16
Veď si pozri ich reklamačný poriadok... či?
PS: Nože daj cenu stoličiek, nech Ti vypočítame, či sa Ti to oplatí...
Oliwa
31.01.17,15:17
Hej, drevo do piecky, šróby do zberu a koženka niekde do chyži...
misoft
31.01.17,15:21
... no veď .... 100% :D:D:D
sosak
31.01.17,16:52
po roku sa polámali spodne sroby a natrhla koženka na stoličkach
------------------------------------------------------------------
Neviem aký máš vzťah k svojim veciam v domácnosti. Ale keď vidím, že skrutky sú povolené a stolička sa heglá, tak ich zatiahnem a nemôže sa stať že sa potom zlomia. Nedotiahnuté skrutky sú namáhané na ohyb a nečuduj sa že sa zlomili. Nie je to výrobná chyba.
branislavp
02.02.17,04:32
Asi štrajkoval domáci kutil, spoliehali sa na reklamáciu v PL.
Oliwa
02.02.17,13:55
A hodinový manžel bol nedostupný... :D
misoft
02.02.17,14:26
Alebo nezavolal správnu firmu Kutyil sro. - vedúci Laszlo....:D
sosak
02.02.17,15:36
A na stoličkách čo kúpili sa šróby polámali na všetkých naraz. Mali to spočítané, teda tie stoličky. :D