korduľa
10.07.06,11:41
pozerala som , ale podobnu temu nevidim.
chcela by som sa spytat na jednu vec, minuly tyzden som pobehovala po nasich obch. centrach a uz aj tak moje kratke vlasy sa mi jezili z cien.
tak som zbehla do Brna a myslim, ze tam je to lepsie, s cenami, ale co sa tyka ponuky tak je to zhruba to iste, kedze asi som nie zrovna bezny typ , ale pacia sa mi specificke veci a radsej sa pohrabem v sekaci, tak vas prosim kto ma nejaky dobry typ na zaujimavy second hand prosim hodte to sem
-Bratislava


dikes
iika
26.07.06,04:40
Sekáče v Blave nepoznám, ale v mieste svojho bydliska ich mám všetky prebrúsené. Chodím pravidelne však len do takých, kde majú určitý systém. Prehrabávať sa v preplnených regáloch s vecami rôznej kvality a veľkostí ma neláka. Väčšinu vecí nosím odtiaľ a minimálne polovica je ešte s visačkou- nová. Len treba mať čas a trpezlivosť prehrabať do radu všetky vešiaky. Nie že by som bola na tom až tak zle, ale nie som ochotná zaplatiť vysoké sumy za pochybnú kvalitu oblečenia z hypermarketov a takzvaných butikov, v ktorých aj tak poväčšine pozerajú na vás pohŕdavo, keď sa odvážite pýtať si väčšiu veľkosť ako 38-čku. A tiež nerada vidím tú istú vec na štyroch babách denne.
Chobot
26.07.06,05:08
pozerala som , ale podobnu temu nevidim.
chcela by som sa spytat na jednu vec, minuly tyzden som pobehovala po nasich obch. centrach a uz aj tak moje kratke vlasy sa mi jezili z cien.
tak som zbehla do Brna a myslim, ze tam je to lepsie, s cenami, ale co sa tyka ponuky tak je to zhruba to iste, kedze asi som nie zrovna bezny typ , ale pacia sa mi specificke veci a radsej sa pohrabem v sekaci, tak vas prosim kto ma nejaky dobry typ na zaujimavy second hand prosim hodte to sem
-Bratislava


dikes

Neviem, či zháňaš veci pre seba, ale my sme nakupovali celkom dobré detské veci na rohu Krížnej a Karadžičovej v Sehatexe. Majú tam aj veci pre dospelých, ale kvalita je slabšia. Nedávno som videl tiež jeden second hand - celkom solídny - na Špitálskej vedľa Krištáľ baru. Skús sa aj tam pozrieť.
AlaNR
26.07.06,08:16
Ja mám tiež obehané nejaké sekáče, ale u nás, v Nitre.
Koľkokrát som tam naďabila tiež na nové veci s visačkami.
V jednom som objavila značkové veci, mám takú fajnovú kamarátku, ktorá by si len tak niečo obyčajné neobliekla, ale skoro ma vyzliekla z vecí, čo som mala na sebe.
Môže mi byť ukradnuté, že to mal už niekto na sebe, operiem a idem.
A to som konfekčná 38 čka...
korduľa
26.07.06,08:30
v sehatexe som kupovala detom,ale mne sa tam nepacilo nic. tiez nemam nejak problem, ze by som musela nakupovat v sekacoch, ale moj muz uz kruti hlavou aky som drzgros, lenze ja mozem prejst polus, avion, aupark a kadeco mam uplne netypicky vkus, no nakupujem tak, ze vojdem do obchodu a bum supa,musi ma to uputat a povedat si , ze toto fakt chcem, v tom pripade by som to kupila, ale mam hranicu v cenach napr. topanky - nedam nad 1700 sk, nohavice -rifle tiez, taka bluzka za 1500 moze byt z tej najjemnejsej latky a mozem sa mi paci, proste nekupim si ju, ale problem je, ze mne sa toho paci viac ako malo, zato v poslednych rokoch je panske oblecenie krajsie ako damske a muz sa uplne vyziva, je to taky iny muz, je schopny tahat ma po obchodoch - co ja z duse nenavidim , nakupit si veci, kozmetiku a potom mi robi prehliadky doma a ja sa tesim ako male decko aky je pekny, to hej.
ale na mna nedostanem nic - teda mne sa to skor nechce hladat a skusat, preto radsej pojdem do sekaca, kde su zaujimave kusky a nieco vyhrabem, ale v blave som nic nenasla, idem na 4 dni do nitry tak pozriem tam.
sesternica je zo ziaru nad hronom a co ta dokaze nakupit nechapem, tiez by som ju najradsej povyzliekala, ona si tam kupuje aj topanky - co priznam sa ja by som asi nerobila.
takze skusim, obeham a snad sa prekvapim, alebo zacnem kupovat najmensie panske velkosti, tusim ale budem musiem upravovt hrudnik lebo mi bude tesne
draha24
26.07.06,12:05
pozerala som , ale podobnu temu nevidim.
chcela by som sa spytat na jednu vec, minuly tyzden som pobehovala po nasich obch. centrach a uz aj tak moje kratke vlasy sa mi jezili z cien.
tak som zbehla do Brna a myslim, ze tam je to lepsie, s cenami, ale co sa tyka ponuky tak je to zhruba to iste, kedze asi som nie zrovna bezny typ , ale pacia sa mi specificke veci a radsej sa pohrabem v sekaci, tak vas prosim kto ma nejaky dobry typ na zaujimavy second hand prosim hodte to sem
-Bratislava


dikes

pozri si internetový sekáč www.secondnet.sk , možno na niečo dobré natrafíš.
kitky
26.07.06,23:50
www. mimibazar.sk
naozaj dobre kusky su tam aj boty a kabelky a vselico ine
janasv
28.07.06,05:09
Sekáče v Blave nepoznám, ale v mieste svojho bydliska ich mám všetky prebrúsené. Chodím pravidelne však len do takých, kde majú určitý systém. Prehrabávať sa v preplnených regáloch s vecami rôznej kvality a veľkostí ma neláka. Väčšinu vecí nosím odtiaľ a minimálne polovica je ešte s visačkou- nová. Len treba mať čas a trpezlivosť prehrabať do radu všetky vešiaky. Nie že by som bola na tom až tak zle, ale nie som ochotná zaplatiť vysoké sumy za pochybnú kvalitu oblečenia z hypermarketov a takzvaných butikov, v ktorých aj tak poväčšine pozerajú na vás pohŕdavo, keď sa odvážite pýtať si väčšiu veľkosť ako 38-čku. A tiež nerada vidím tú istú vec na štyroch babách denne.

Uplny suhlas.:p V sekaci, kam chodim, su mile baby a nemam blby pocit z toho, ze si nieco vyskusam a nahodou sa toho dotknem.....:eek: ako v butiku. Nikto mi nic nenuti a nehovori, ako mi to sadne, aj ked mi to nesadne. A pre deti je to super obchod. A to ma odtial veci i do skolky, vonku, ci k doktorovi. Ja tiez. Postupne som zacala zasobovat celu rodinu. Obcas mam pocit, ze sa neviem kontrolovat v mnozstve...:eek: No nekupte to, ked je to take lacne....:D Niekedy je tam aj velmi kvalitne obliecky na periny a vankuse. Napr. flanelove su take teple, ze sa nimi /bez paplona vo vnutri/ da prikryt ako dekou.
denisamka
11.09.06,10:10
second-handy nepoznám v Bratislave žiadne. Poznám 3 lacné obchody s vecami (podľa mňa)krajšími ako v butiku a majú aj väčší výber. Takže 1 je vedľa kino hviezda, 2. je na Poštovej ulici a 3. je aj oproti Dráčiku na nám. SNP vedľa ľudovky.
willma
12.09.06,12:13
So SEHATEXOM mám len tie "najlepšie" skúsenosti. Hlavne ako majú "skvelo" riešený vstup mamičiek s kočíkom-určite je každá potencionálna zlodejka, ochota predavačiek ...ˇZaprisahala som sa, že tam už v živote nevkročím.