Lusindela
01.02.17,07:52
Ahoj. Snivalo sa mi ze som doma mala velkeho zlateho pytona ktory utiekol a zacal nahanat moju dcéru ja som ju stale schovavala vzdy tym ze som zatvorila dvere lenze on si vzdy nasiel cestu ako vyjst raz som ho drzala aj za hlavu a pucila aby dal pokoj na chvilu odpadol ale potom sa znova prebral...ja som dost kricala na malu v tom sne a neviem preco..potom sme sa ocitli u deda v byte aj s tym hadom...potom tam bol aj svokor(je to otec malej otca) stale nas nahanal ten had..ale nikdy nas nechytil. Vcera sme sa s partnerom, ktory neni otec mojej dcery, rozhodli ze pojdeme spolu byvat, myslite si ze to je predzvesť toho ze by som to nemala robit? Had bol stale krasnej zlatej ligovatej farby...prosim o radu dakujem
buchač
01.02.17,06:56
had Pozor, asi nejaká zrada. Tí, ktorým teraz veríš ťa zradia vo chvíli, keď to nebudeš čakať.

had ak ťa prenasleduje Ľudia si na tebe radi brúsia jazyk.

had ak ťa uštipol Zrada a faloš ti spôsobia veľké starosti.

had zabiť ho Urobíš dobrý čin, ale nečakaj pochvalu.

hada zabiť Urobíš dobrý čin, ale nečakaj pochvalu.
misoft
01.02.17,07:02
o hadovi sa sníva.... nepozerať večer horory
o hadovi sa sníva.... zobrať si prášok na spanie a sny nebudú....
:D:D:D
Tweety
01.02.17,07:08
Výklad: podvod, strata peňazí. Je to výklad od V. Jamnickej a na jej výklady sa dá spoľahnúť. Mám to vlastnou skúsenosťou stokrát potvrdené .
Terezia13
01.02.17,08:23
všetko baboviny, mozog spracováva udalosti, ktoré človek zažije a vo sne je to ako obraz
Tweety
01.02.17,08:25
nie je tomu tak, nie všetky sny sú bavoviny, sú sny, ktorými vidíme dopredu a to mám potvrdené skutočnosťou ale ako sa hovorí, kto nezažil, neuverí
kopretinka
01.02.17,08:33
svoj sen si si už sama vyložila.........teraz záleží na tebe,ako sa rozhodneš....
neviem,ako komu,ale mne had evokuje pohlavný úd.....a ten útočil na dcéru...asi sa podvedome bojíš,ako sa bude tvoj patner chovať k tvojej dcére.Ak máš obavy ísť do spoločného bývania,tak len ty musíš vedieť,že prečo...
willma
01.02.17,08:58
téma "výklad snov" tu na porade - a nie sú tam baboviny, ale ako Tweety napísala, kto nezažije neuverí.
Terezia13
01.02.17,09:07
dobre, nechcela som to tu tak napísať, mne sa sny už tiež potvrdili ALE! sa mi potvrdilo aj to, že to určitý druh mágie, viem, o čom hovorím, s tým sa nezahráva, človeka odjakživa priťahuje všetko tajomné, ale je to nebezpečné
jslancik
01.02.17,09:58
teba stokrát podviedli alebo si prišla o peniaze? :D
Mila123
01.02.17,10:04
prepáč, jednou vetou ti to napíšem, potrebuješ PSYCHIATRA, ak takýmto nezmyslom veríš......
Tweety
01.02.17,10:08
písala som celkovo o výklade snov, potvrdilo sa mi ale iné v snoch
Tweety
01.02.17,10:10
Miluš, v tomto tvrdení by som nebola až taká radikálna. Potom by museli byť tam zrelí všetci, čo sa im výklad sna potvrdil.
kopretinka
01.02.17,10:13
ale prosím ťa! nebezpečná je čierna mágia! a výklad sna nie je čierna mágia!
Terezia13
01.02.17,10:33
viem, je to biela mágia a to je úplne jedno, zlo je v rôznej podobe to mi ver
Tweety
01.02.17,10:35
sny nie sú žiadna mágia ale človeku niekedy nevysvetlíš
afrikánka
01.02.17,14:55
Od staroveku boli sny predmetom záujmu a cieľom o ich pochopenie a vysvetlenie. Sny sú ako správy od neznámeho priateľa, ktorý nás dôverne pozná, aj sa o nás zaujíma, ale zostáva objektívny....je nepochybné, že sa usiluje o naše dobro, ktoré však môže byť odlišné od dobra, ktoré si predstavujeme ako svoj cieľ.

V každom sne môžeme nájsť napojenie k prežitkom uplynulého DŇA, ktorý môže plynule naväzovať na zážitky z minulosti, na ktoré sme dávno ZABUDLI, alebo VYTESNILI.
Naše nevedomie (staršie podvedomie) nepodlieha cenzúre, ktorú používame vedome počas dňa, aby sme kontrolovali svoje správanie a prirodzené pudy.

HAD je sexuálny symbol ( v Biblii libido), alebo symbol životnej energie. Ak sa v nevedomí-sne zobrazí tento symbol, znamená to, že sa v nevedomí konštelovalo niečo významné.
ZLATÝ HAD okrem toho upozorňuje na veľkú dôležitosť sna.

Preto by som zadavateľke otázky odporučila venovať pozornosť odpovedi od "kopretinka", ktorá priamo, výstižne a jasne odpovedá. Ešte dodám, že zdanlivo nepodstatné okolnosti v tomto sne môžu byť práve tie hlavné a určujúce pri výklade tohto sna. Treba dobre pouvažovať.......

Ja iba dopĺňam pre lepšie pochopenie jej odpovede a popisujem históriu snov aj ich opodstatnenú prítomnosť v našom živote.
Nakoniec podotýkam, že i dnešná psychológia a psychiatria sa snami zaoberá, sú súčasťou diagnostiky a liečby postraumatických a mnohých ďalších diagnóz, v poslednej dobe i vedeckých výskumov a analýz.
O snoch je už niekoľko desaťročí písaná odborná literatúra...Freud, Jung...
a mnohí......

Mínuskovací Fantóm....pravda ani nevieš kto je Hippokrates, Freud, Jung ?
Ale jedovatý si ako čierny HAD ! ! !
afrikánka
01.02.17,18:10
Hm, už Hippokrates spájal sny so zdravím.....a aj dnešná psychiatria a psychológia sa zaoberá výskumom a analýzou snov....prečo by mali byť výskumy nezmyslom ?
kopretinka
01.02.17,21:29
sny nie sú žiadna mágia...nie je predsa indiánsky šaman,ktorý je pod vplyvom nejakej drogy...
vicktor
07.02.17,15:30
jslancik "alebo si prišla o peniaze?"
Ano, mne sa to stava. Chybaju mi pred kazdou dalsou vyplatou.

Autorka otazky uz viac nereagovala - hadam ju ten hadisko neprehltol...
Janiela
07.02.17,15:50
Toto je najlepšia odpoveď. Na hadov vo sne vždy pozor, na obzore sú hádky, nemoc, podrazy, faloš, iba ako ho vo sne zabiješ, vtedy je všetko dopadne dobre.
bettylou
07.02.17,18:34
Prišiel hosť do baru a tam na pulte maličký človek v hojdacom kresle bafká fajku a číta noviny. že: to sa vám ako stalo? ále, nič...
Šak len sa priznaj Harry ako si tomu woo-doo šamanovi povedal, že hovno umí.
:D